Vişnelik Müzik Festivali başlıyor

23 Eylül 2019 Pazartesi - 11:37 | Son Güncelleme : 23 09 2019 - 11:37

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi olarak bilinen ODTÜ MD Vişnelik, 11, 12, 13 Ekim’de Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Atlantis Yapım organizasyonuyla farklı müzik türlerinin yıldız isimleri üç gün boyunca Ankara izleyicisi ile buluşacak.


Festivalde üç gün boyunca, rock, rap, pop, alternatif pop, elektronik, raggae ve dans gibi farklı müzik türlerinin yıldız isimleri sahne alacak. Ayrıca eğlence dolu yan etkinliklerle festival renklenecek.
 
 
Athena, MFÖ, mor ve ötesi, Yeni Türkü, Ceza, Cem Adrian, Norm Ender, Pilli Bebek, Sattas, Babazula, Can Gox , Can Bonomo’nun konser vereceği festivalde; gece 00:00’dan sonra  gerçekleşecek after party konseptinde; Kozmonotosman, Elektro Hafız ve Ekin Beril de pikapların başına geçerek konukları saatlerce dans ettirecek.
 
Ankara’nın en degˆerli konumlarından birinde, şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ MD Vis¸nelik, Atlantis Yapım ile yenilenen işletme yönetimi, izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlikleriyle başkentlileri müzik ile buluşturuyor. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan mekan 6000 kişilik kapasitesiyle Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.
 
 
 
11 Ekim 2019 Cuma
 
Birlikte Güzel Sahnesi
 
Athena
 
Ceza
 
Yeni Türkü
 
Sattas
 
Bluepack After Party
 
Kozmonotosman
 
 
 
12 Ekim  2019 Cumartesi
 
Birlikte Güzel Sahnesi
 
MFÖ
 
Can Bonomo
 
Norm Ender
 
Baba Zula
 
 
 
Bluepack After Party
 
Elektro Hafız
 
 
 
13 Ekim  2019 Pazar
 
Birlikte Güzel Sahnesi
 
mor ve ötesi
 
Cem Adrian
 
Pilli Bebek
 
Can Gox

ETİKETLER