Valle Lacus'ta metrekare 1682 dolar

09 Şubat 2016 Salı - 13:52 | Son Güncelleme : 09 02 2016 - 14:07

Valle Lacus'ta ilk teslimler Haziran'da gerçekleşecek.


KLK YAPI’nınlüks yaşamın kapılarını araladığı ödüllü projesi ‘ValleLacus’, Sevgililer Günü’nde tüm çiftleri satış ofislerine bekliyor. ValleLacus, Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında, doğal yaşamın içerisinde konforlu, şık ve huzurlu bir yaşam sunuyor.
KLK Yapı tarafından Büyükçekmece Gölü’ne komşu olarak inşa edilen ValleLacus villaları, aşklarını taçlandırarak ev sahibi olmayıhayal eden çiftlerile sevdiklerine sürpriz yapmakisteyenler için lüks ve konforu bir arada sunuyor. Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında yepyeni bir hayata başlangıç yapmak isteyen çiftleriSevgililer Günü’nde satış ofisine bekleyenKLK Yapı, İngiltere’den ‘yüksek övgü ödülü’nü getiren projesini kendi arazisi üzerinde inşa ediyor.
 
‘Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi’nde ‘Yüksek Övgü Ödülü’ alan proje,son teknoloji ve sistemlerle donatılan 44özel villadan oluşuyor. Çevreci yaklaşımıylabilinen ValleLacus, yüzde 65’e varan ısı tasarrufu sistemiyle de dikkat çekiyor.
 
Lüks ve konforun harmanlanarak, İstanbul’ayeni bir bakış açısı sunan ‘ValleLacus’, müşterilerine inzivaya çekilmeden, doğal hayatın içinde yer alabilecekleri bir yaşam sunuyor. Farklı tasarımı, işlevsel sosyal tesisi ve kişiye özel yaşam alanlarıyla hayata geçen proje, enerji ve ısıtma tasarruf sistemleriyle de dikkat çekiyor. Bu özellikleriyle Breaam sertifikası almaya aday olan villalar, her biri 1.050 m²’lik brüt alana, 11 m²’lik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçesinde de 72 m²’lik ısıtmalı özel yüzme havuzuna sahip bulunuyor. 
 
8 yatak odası, 8 banyo ve 2 büyük yaşam salonunun yanı sıra mini sinema salonu, sauna, buhar odası, özel havuz ve pek çok ayrıntı yer alıyor. 
 
Akıllı villaların m2 fiyatı 1.682 dolardan başlıyor 
 
3. Havaalanı, 3. Köprü ve Maslak transit hattına ulaşımın kolayca sağlanacağı proje lokasyonu ve E-5 bağlantısı ile dikkat çeken ValleLacus’un, yatırımcısına 18 ayda yüzde 20-25 oranında bir kazanç sağlaması öngörülüyor. 
 
İki etap şeklinde teslim edilecek olan ValleLacus’ta ilk teslim tarihi 25 villa için 30 Haziran2016 olarak planlanırken, 19 villa da 31 Aralık 2016’da teslim edilecek.
 
Akıllı ev sistemleri ile entegre şekilde tasarlanan projede, bir panel üzerinden, ısıtmasoğutma aydınlatma, güvenlik, sipariş, site yönetimi ve yol durumu gibi pek çok konuda işlem yapmak  mümkün.
Ayrıca bu sistem; uygulamalar sayesinde ev dışından da yönetilebiliyor. Her villanın 1 araçlık kapalı, 2 araçlık açık otopark alanı bulunuyor. Villaların metrekare fiyatları ise 1.682- 2.019 dolar arasında değişiyor.