Vahşi, çevik ve güzel...

21 Ekim 2017 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 21 10 2017 - 2:30

Süha Derbent’in “Vahşi, Çevik ve Güzel” fotoğraf sergisi Wepublic Akmerkez’de açıldı. Sergi 20 Kasım’a kadar görülebilir.


Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan ve yeni nesil alışveriş deneyimini müzik, sanat, teknoloji, spor, sinema gibi yaşamın keyif aldığımız alanlarıyla birleştirerek ilham veren hikayelere ev sahipliği yapan Boyner Grup’un yeni markası Wepublic ekim ayından itibaren Wepublic Art ile farklı disiplinlerdeki sanatçıların sergilerine ev sahipliği yapmaya başladı.

2 milyonu aşkın fotoğraf arşivi

Wepublic ART’ın ilk sergisinde Süha Derbent’in 30 yıllık fotoğrafçılık kariyeri süresince çektiği 2 milyonu aşkın fotoğraftan oluşan arşivinden özel olarak seçilen, daha önce hiç yayınlanmamış vahşi yaşam fotoğraflarına ev sahipliği yapıyor.Wepublic Tower’da gerçekleşitirilen serginin bir katı Süha Derbent’in tutkusu olan ‘7 Kedi’nin fotoğraflarına ayrıldı. Amur kaplanı, aslan, çita, puma, jaguar ve karkaplanının çok yakın ve çok özel kareleri serginin kalbinde yer alıyor.

 

Zebralar, goriller, zürafalar, filler, filamingolar ve vahşi yaşamın diğer asil canlıları da “Vahşi, Çevik ve Güzel” sergisinin bir parçası oldular. Sergideki fotoğrafların bir kısmı ayrıca Samsung Frame TV ile izleyicilerle buluşuyor.

Ünlü fotoğrafçı Süha Derbent, 2016’da TAV Tourism ile “Nature by Süha Derbent” markasını oluşturdu ve yeni bir işbirliğine imza attı. Wepublic Arts’daki sergi kapsamında Derbent, 26 Ekim Perşembe günü saat 19:30’da Wepublic Chats’in konuğu olacak ve TAV desteği ile yayınlanan “Kenya’nın Yaban Yüzü” adlı kitabını imzalayacak.

Süha Derbet’in “Vahşi, Çevik ve Güzel” fotoğraf sergisi 20 kasım’a kadar Wepublic Akmerkez’de görülebilir.