Vadistanbul Park metrekaresi 9000 lira

09 Şubat 2016 Salı - 12:03 | Son Güncelleme : 09 02 2016 - 12:23

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul'un 3. etabı satışa çıktı.


Türk inşaat sektörünün sembol projesi Vadistanbul’un son etabıVadistanbul Park, 9 Şubat Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanın ardından satışa çıktı. Uzun zamandır merakla beklenen projede fiyatlarlansman dönemine özel olarak metrekaresi ortalama 9.000 TL’den satışa sunuldu.
 
Cendere'de hayata geçirilen Vadistanbul projesinin 3. etabı olan Vadistanbul Oark projesinde ilk özel metro projenin yatırımcıları tarafından hayata geçirilecek. Havaray, şehir metro hattına bağlanacak. 
 
Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul’un762 konuttan oluşan Vadistanbul Park etabında;100 bin metrekarelik ofis, 20 bin metrekarelik homeoffice, 22 bin metrekarelik mağaza alanı ve 3.700 araçlık otopark yer alıyor.
 
Toplam 424 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Vadistanbul projesinin Park etabı 74 bin metrekarelik arsa alanına sahip.
 
3+1 ve 4+1 dairelerin yoğunlukta olduğu Vadistanbul Park’ta 1+1, 2+1, 5+1daire seçenekleri de sunuluyor.
 
İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Vadistanbul Park’ta teslimler ise 2017’nin Aralık ayında yapılacak.
 
İSTANBUL’UN YENİ MERKEZİ HIZLA YÜKSELİYOR
 
Vadistanbul’un2014’ün Temmuz ayında teslim edilen 1.111 konutlukTeras etabında yaşam devam ederken; ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabında ise teslimler Haziran ayında başlayacak. AVM ise Ekim ayında faaliyete geçecek. 
 
Ayazağa’nın dönüşümünde büyük bir role sahip Vadistanbul projesiyle, Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi noktaların alternatifi olarak İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi oluşturuluyor.
 
Vadistanbultamamlandığında yaklaşık 30.000 kişinin çalışacağı ve42.000 kişilik gündüz nüfusuyla yeni bir kent merkezi olacak.Vadistanbul; ofisleri, alışveriş caddesi, AVM’si, oteli ve tüm donatılarıyla yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’deki odak noktası olacak.
 
ULUSLARARASI ÖDÜLLERLE TESCİLLİ DEV BİR PROJE
 
Mimarisinde, A.B.D.’nindünyaca ünlü mimarlık ofislerinden SOM Architecture ve Türkiye’nin önde gelen ofislerinden İki Design Mimarlık’ın imzaları bulunan projenin,AVM konsept danışmanlığını ise dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden JonesLangLaSalle – JLL üstleniyor. 
 
Bugüne dek Türk inşaat sektörünü uluslararası arenalarda temsil eden Vadistanbul, başarısını farklı alanlardaki ödüllerle pekçok kez tescilledi.
 
Toplam inşaat büyüklüğü ve 2,5 milyar USD’likplanlanan hasılatı ile Vadistanbul; İstanbul ve Türkiye’nin dünya gayrimenkul piyasasındaki imajına büyük katkı sağlıyor. 
 
1 milyon 350bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un son konutlarının yer aldığı Park etabı, yeşille mavinin buluştuğu özel bir noktada konumlanıyor. Projeyi boydan boya kat eden SadabadVadisi’yle eşsiz bir donatıya sahip olan projede dere etrafında oluşturulacak yürüyüş yolları, kafeler ve restoranlarla benzersiz bir yaşam alanısunulacak.
 
Vadistanbul Park’ın daire sahiplerine eşsiz proje donatıları ile birlikte birçok ayrıcalık da beraberinde sunuluyor.Bu ayrıcalıkların başında iseİstanbul’un yeni yaşam merkezi haline gelecek projenin tüm fonksiyonlarıyla hayata geçmiş ve renkli bir hayatının içinde yaşamaya başlayacak olmaları geliyor.
 
TÜRKİYE’NİN İLK ÖZEL METROSU İNŞA EDİLİYOR
 
Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu,934 metrelik bir Havaray hattı olarak Vadistanbul’un yatırımcıları tarafından inşa edilecek ve bu Havaray hattıprojeyi şehrin Metro ağına bağlayacak. 
 
2017yılı itibariyle İstanbul’un en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonu haline geleceği öngörülenVadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanı sunabilen yeni bir kent merkezi özelliğine sahip.