Uygar, Sevda'yı Ali'nin elinden alacak mı?

24 Haziran 2019 Pazartesi - 15:10 | Son Güncelleme : 24 06 2019 - 15:15

Kurşunların hedefi olan Ali'nin önüne atlayan, kendini feda eden Sevda'nın durumunun merak edildiği Kimse Bilmez dizisinin 3. fragmanı yayınlandı


Kimse Bilmez dizisi televizyon dünyasına geçtiğimiz akşam yayınlanan İlk (yeni) bölümü ile hızlı bir giriş yaptı. Seyircinin takdirini toplayan dizi etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ATV'nin her salı yeni bölümlerine yer vereceği dizi Kimse Bilmez, son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olmaya aday.
 
Kimse Bilmez 3.bölüm fragmanı yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Ali kardeşini bulduğunu düşünürken onun silahı ile vuruldu, elindeki kar küresi kırıldı. Peki Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümde Ali iyileşebilecek mi?
Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şenal'in yer aldığı Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı. Kimse Bilmez 3. yeni bölüm fragmanında heyecan ve gerilim dolu sahneler yer alıyor. Kimse Bilmez'de Uygar, Sevda'yı Ali'nin elinden alacak mı?
 

 
 
 

ETİKETLER