Üstü açık otomobilde bikinili erotik dans karakolda bitti

09 Temmuz 2018 Pazartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 09 07 2018 - 2:30

Çeşme’de otomobillerine bikinili olarak bindikleri gençlerle tur atarken erotik dans yapan 3 kadın, gözaltına alındı. Kadınlar hakkında ‘hayasız hareketlerde bulunmak’ suçundan tutanak tutuldu


Çeşme’de tatillerini geçiren S.A. (19), P.Ç. (20) ve Y.Y. (19), cuma günü, Alaçatı Mahallesi’ndeki eğlence mekanında, ikiz kardeşler O.H.D. ve T.S.D. (22) ile V.Y. (23) ile tanıştı. 6 genç, burada bir süre eğlendikten sonra başka mekana gitmek üzere beraber yola çıktı. Kiralık, üstü açık spor otomobil Alaçatı Çamlık yoluna geldiğinde 3 genç kadın, üstündekileri çıkarıp, bikinileriyle kaldı. Otomobilin bagaj kapağının üzerinde oturarak yolculuk yapıp, dans eden 3 genç kadın, görenleri şaşırttı. Yoldan geçenler de bu anları cep telefonlarının kameralarıyla görüntüleyip, sosyal medyada paylaştı.

Görüntüleri ihbar kabul eden Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, harekete geçti. Polis, O.H.D., T.S.D. ve V.Y. adlı genç kadınlarla, aracı kiralayan erkek arkadaşları S.A., P.Ç. ve Y.Y.’yi dün sorgulanmak üzere Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi’ne getirdi. Haklarında ‘hayasız hareketlerde bulunmak’tantutanak tutulan 6 genç, serbest bırakıldı. Olayı duyarak, polis merkezinin önüne gelen gazetecileri gören genç kadınlar, bir süre dışarı çıkamadı. Bir süre bekleyen kadınlar, daha sonra polis merkezinin yan kapısından çıkıp, Alaçatı sokaklarında gözden kayboldu.

Bu görüntüler sosyal medyada olay oldu

Üç kadının üstü açık otomobilde üzerlerini çıkarıp bikinileriyle dans etmesi trafikte seyreden diğer sürücüler tarafından görüntülenip sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüleri ihbar kabul eden polis, aracı durdurdu ve içindekileri gözaltına aldı. Haklarında tutanak tutulan 3 kadın daha sonra serbest bırakıldı.

 

ETİKETLER