1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Ucuz tatil fırsatı! Fiyatlar 200 liradan başlıyor


DOĞA TUTKUNLARINA ÖZEL KİŞİ BAŞI 40 LİRAYA TATİL
Kocaeli, Kırklareli ve Tekirdağ


Kuş sesleri eşliğinde güne başlamak, gece ateşin etrafında ısınmak ve kısa bir süreliğine de olsa kendinizi dış dünyadan izole etmek için kamp yapmak gibisi yok… Üstelik pandemi nedeniyle evlere hapsolmuş ve doğayı çok özlemişken… İstanbul ve çevresinde çadırınızı kapıp, gidebileceğiniz pek çok kamp alanı bulunuyor. Bunlardan biri Gebze Tavşanlı Köyü civarında bulunan Ballıkayalar Tabiat Parkı...

Sürekli kamp tatilleri yapan, gezgin ve aynı zamanda seyahat blog yazarı Bahar Gündoğdu, Ballıkayalar'ın herhangi bir giriş ücreti bulunmadığını, giriş için aracınızı bıraktığınız yere sadece 20 lira otopark ücreti ödendiğini söylüyor.

“Kapıdan girdiğinizde sol tarafa çadır kurarsanız kişi başı 40 lira çadır parası ödersiniz ama dere boyunca ilerlediğinizde hiçbir ücret ödemezsiniz. Ücret ödediğiniz yerde tesis bulunduğu için tuvalet gibi konforunuz olurken dere boyunca tamamen doğa ile baş başa kamp yaparsınız. Yalnız yakında alışveriş için yer bulunmuyor. Gitmeden önce tüm alışverişinizi yapmalısınız. İçinden akan deresi, dere boyunca yürüdüğünüzde ulaştığınız şelalesi, kaya tırmanışları, ipli iniş alanlarıyla Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda pek çok aktivite de yapabilirsiniz.”

  • Kategori