Twitter'a yeni özellik geliyor

11 Şubat 2016 Perşembe - 7:44 | Son Güncelleme : 11 02 2016 - 7:44


Twitter artık takipçilerinizin attığı Tweet’leri kaçırmamanız için yepyeni bir özellik geliştirdi. Twitter’da yüzlerce, belki de binlerce kişiyi takip ediyorsunuz. Twitter’a girdiğinizde bu kişilerin en önemli Tweet’lerini kaçırmış gibi hissedebilirsiniz. Bu cümleleri kullanıcılarımızdan her gün duyuyoruz ve bir çözümle geliyoruz. Bugünden itibaren takip ettiğiniz kişilerin en önemli Tweet’leriyle arayı kapatmanıza yardımcı olacak yeni bir timeline stili seçebileceksiniz.
 
Timeline şöyle çalışacak. Ayarlarınıza girip özelliği aktif hale getireceksiniz, ardından Twitter’ı bir süre sonra açtığınızda en çok önemseme ihtimalinizin olduğu Tweet’ler timeline’ın en üst sırasında belirecek . Bu Tweet’ler en yeniden en eskiye doğruya doğru sıralanacak (ters kronolojik sırada) . Tweet’lerin kalan kısmı da bunun tam altında yer alacak ve yine her zamanki gibi yeniden eksiye doğru akacak . İstediğiniz her an sayfayı yenileyip en son gönderilen Tweet’leri atıldıkça en üstte görebilir, hali hazırda bildiğiniz ve sevdiğiniz deneyimi yaşamaya devam edebilirsiniz.
 
Bu özelliği kullananların daha canlı yorumlar yapıp sohbetlere girerek daha fazla Tweet atıp Retweet etmeye eğilimli olduklarını görmüştük. Bu da bizi mutlu ediyor. Şimdi bu özelliği denemek isterseniz, ayarlarınızdaki timeline kısmına gidip “Bana En İyi Tweet’leri Önce Göster”i seçebilirsiniz. Yorumlarınızı dinleyeceğiz ve zamanla özelliğimizi çok daha iyi hale getiriyor olacağız. Daha sonra da gelecek haftalarda özelliği kullanılabilir hale getireceğiz. Timeline’ınınızda belirecek bildirimi bekleyin. Biz bunu gerçekten sevdik ve sizin de seveceğinizi düşünüyoruz. Eğer sevmezseniz, düşüncelerinizi bizimle paylaşın, üstelik ayarlara girip özelliği de kapatma imkanınız her zaman var.
 
Biz bu özellik sayesindeTwitter’ı daha da iyi kullanabileceğimizi düşünüyoruz ve siz de bunu deneyimleyeceğiniz için büyük heyecan duyuyoruz. Ne düşündüğünüzü bize de iletin! 
 

ETİKETLER