TV8 yayın akışında bugün neler var? – 19 Haziran Pazartesi

19 Haziran 2017 Pazartesi - 9:37 | Son Güncelleme : 19 06 2017 - 9:37

TV8’in 19 Haziran Pazartesi günkü yayın akışı erken saatlerde Günaydın Doktorum isimli günlük program ile başlıyor ve eğlenceli programlar ile devam ediyor. Akşam kuşağında ise Survivor 2017 yarışmasının yeni bölümü yer alacak. Son günlere girildikçe adada artan heyecanla birlikte yarışmacılar da sabırsızlanıyor. TV8’in 19 Haziran Pazartesi günü yayın akışı ile ilgili detaylar bu haberimizde…


TV8’in 19 Haziran Pazartesi gününe ait yayın akışı saat 07.00’da Günaydın Doktor isimli program ile başlıyor. Günlük hayata dair sağlıklı bilgilerin yer verildiği programda ayrıca hastalıklara karşı mücadele de anlatılıyor. Ardından saat 08.00’da Maşa ile Koca Ayı isimli çizgi film TV8 ekranlarında olacak. Çocukların vazgeçilmezi olan programda yine eğlenceli sahneler yer alacak.
 
08.15’te ise Oynat Bakalım isimli program başlayacak. Komik videoların yayınlandığı programda gülmeden duramayacaksınız. Ardından ise saat 09.30’da Aramızda Kalmasın isimli magazin programı başlayacak. Ünlülerin hayatlarındaki olayların ayrıntılı olarak yer aldığı programda konuklarla da gününüz süslenecek.
 
Saat 11.45’te ise Arda’nın Ramazan Mutfağı isimli yemek programı başlayacak. İftar sofralarınız için birbirinden lezzetli tarifleri bu programdan öğrenebilirsiniz. Saat 12.45’te ise Yaşamdan Hikayeler isimli program başlayacak. Gerçek hayattan alınmış olan hikayeler bu programda sizlere aktarılacak.
 
Saat 15.00’da ise Survivor Panorama canlı olarak TV8 ekranlarında olacak. Survivor adasında yaşanan son gelişmeler bu programda değerlendirilecek ve masaya yatırılacak. Bugünün akşam kuşağında ise Survivor 2017’nin yeni bölümü ekranlara gelecek. Son haftalara girilmesi ile gerginliklerin baş gösterdiği adada hediyeler için takımlar mücadele ediyor. Gönüllüler ve ünlüler takımlarından birisinin galip olacağı yarışmada kıyasıya mücadele devam ediyor.
 
Survivor 2017 programında hemen sonra ise Emre Dorman ile Kur’an’ın İzinde isimli program başlayacak. Bu programda Kur’an ayetlerinin açıklaması yapılırken ramazan ayının öneminden de bahsedilecek. Ardından ise sahur gecelerinin vazgeçilmesi haline gelen Bekir Köse ile Sahur Vakti programı canlı olarak TV8 ekranlarına gelecek.