Türkiye'de kovboy kasabası kurdular 27 June, 14:47'de eklendi

Antalya'nın Göynük ilçesinde bir at çiftliği içerisinde Amerikan Western filmlerine benzer nitelikte kovboy kasabası kuruldu.

1.
Antalya'nın Göynük ilçesinde bir at çiftliği içerisinde Amerikan Western filmlerine benzer nitelikte kovboy kasabası kuruldu.
2.
Antalya'nın turizm merkezi Göynük'teki bir at çiftliği içerisinde oluşturulan kovboy kasabası, turistlerden yoğun ilgi görüyor.
3.
Western film setine götüren mekanda ziyaretçileri, kovboy, Kızılderili ve Dalton Kardeşler kostümü giyen personel karşılıyor. Bir Teksas kasabası görünümündeki Cowboy City'de misafirler ata biniyor, animatörlerin gerçekleştirdiği şovlarda oynuyor.
4.
Kimi zaman banka soyan ziyaretçiler, kimi zaman kanun adamı olarak yakaladıkları suçluları demir parmaklıkların arkasına atıyor. Konuklar, düzenlenen kovboy gecelerinde atış poligonunda atış yapma şansı da bulabiliyor. 
5.
Cowboy City'nin işletmecisi İsa Uçar, her yaşa uygun hizmet verdiklerini belirterek, "Buraya gelenler paintball oynayıp kovboy kıyafetleriyle ata biniyor, mini hayvanat bahçesini gezme şansını elde ediyor. Çocuklar ise mini kulüpte çocuk atları, midilli atlarına binebiliyor. Yetişkinler için sezonluk biniş kursları veriliyor. Günübirlik ve saatlik at binişleri gerçekleştiriliyor" dedi. 
 
6.
Cowboy City'ye gelen turistlerin, kovboy kasabası havasını hissettiklerini anlatan Uçar, "Akşamları da çeşitli aktivitelerimiz oluyor. Barbekü partisi yapıyoruz. Kısaca, buraya gelen herkes, gerçek bir kovboy kasabasını western ruhunu hissediyor. Bu kasabayı oluştururken, turizme farklı bir hizmet sunalım istedik" dedi. 
7.
Kasabaya giriş ise ücretsiz. At binişleri ise dakikaya göre ücretlendiriliyor. 
8.