Turkcell'den müşterilerine yeni yıl hediyesi

AA |  28 Aralık 2017 Perşembe - 13:04 | Son Güncelleme : 28 12 2017 - 13:04

Turkcellliler "Salla Kazan" kampanyasıyla 2018'de cep telefonu, tablet ve oyun konsolu gibi birçok özel hediyeye sahip olacak. Turkcell müşterilerinin Instagram kullanımları 31 Aralık saat 18.00'den itibaren sınırsız olacak İ


Turkcell müşterileri, 2018’i iki yeni hediyeyle  karşılayacak. Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell'in "Salla Kazan"  kampanyası yeni yılda birbirinden özel hediyeler kazandıracak. "Salla Kazan" yeni  yıl hediye kampanyasıyla 18 Ocak'a kadar sallayanlar, cep telefonu, tablet ve  oyun konsolu gibi birçok özel hediyeye sahip olacak. Turkcell Hesabım uygulaması  üzerinden "Salla Kazan" yapan Turkcellliler, internet, dakika ile TV+, BiP ve  fizy servislerine ücretsiz abonelik kazanmaya da devam edecek.               

Yeni yıl coşkusunun en çok yaşandığı zaman dilimi olan 31 Aralık'ta,  saat 18.00'den itibaren tüm Turkcell müşterilerinin Instagram kullanımları  sınırsız olacak. 2 Ocak'a kadar sürecek kampanyada Instagram üzerinden fotoğraf,  video ve hikaye paylaşımları, kullanıcıların data paketlerinden düşmeyecek. Tüm  Turkcelllilerin faydalanabileceği yeni yıl hediyesiyle kullanıcılar, 2018'e  girerken Instagram'ı GB hesabı yapmadan doyasıya kullanabilecek.               

Turkcell’in "Salla Kazan" kampanyasıyla bugüne kadar 13 milyon  Turkcell müşterisi, 214 milyon hediye kazanırken, Hesabım uygulaması da 25 milyon  kez indirildi.

ETİKETLER