TÜBİTAK'a bağlı birimlere 105 personel alınacak

AA |  25 Aralık 2018 Salı - 6:01 | Son Güncelleme : 25 12 2018 - 13:00

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı çeşitli birimlere 105 personel alınacak.


Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, BİLGEM'e bağlı Kamu  Sertifikasyon Merkezi (KAMU SM), Siber Güvenlik Enstitüsü (SGE) ile Savunma  Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsünde (SAGE) görev yapmak üzere proje  personeli (araştırmacı-teknisyen), uzman yardımcısı ve uzman kadrolarında 92  personel alımı gerçekleştirilecek.
 
Söz konusu pozisyonlara başvurular için gerekli koşullar ve süreçler  TÜBİTAK'ın internet sayfası (www.tubitak.gov.tr) ile Devlet Personel Başkanlığı  ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) internet sayfalarında yer alacak ve başvuru  işlemleri "https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr" adresi üzerinden yapılacak.
 
 
Proje personeli, uzman yardımcısı ve uzman kadroları için son başvuru  tarihi 15 Ocak 2019 olacak.
 
Ayrıca BİLGEM'e bağlı farklı birimlerde görev  yapmak üzere teknisyen,  şoför, memur ve hemşire kadrolarında istihdam edilmek üzere 13 personel alımı  gerçekleştirilecek.
 
Bu kadrolara ilişkin gerekli koşullar ve süreçler ise Türkiye İş  Kurumunun (İŞKUR) internet sayfasından yayımlanacak ve başvurular  "https://esube.iskur.gov.tr" adresi üzerinden yapılacak.
 
Teknisyen, şoför, memur ve hemşire kadroları için son başvuru tarihi  29 Aralık 2018 olarak belirlendi.