Temizlik işçisinden örnek davranış

AA |  16 Nisan 2018 Pazartesi - 16:58 | Son Güncelleme : 16 04 2018 - 17:00

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, temizlik yaptığı sırada içinde para ve altınların olduğu çantayı polis ekiplerine teslim eden Ergin Verep'i tebrik ederek ödüllendirdi.


Düzce Belediyesi Fen İşleri Temizlik Müdürlüğü Amirliği binasında  işçilerle bir araya gelen Başkan Ay, Düzce Valiliği önünde bulduğu çantayı polis  ekiplerine teslim eden Verep'e bir maaş ikramiye verdi.
 
Verep'i onurlu davranışından dolayı tebrik ettiğini ifade eden Başkan  Ay, şunları kaydetti:
 
"Arkadaşımız onurlu bir davranış sergiledi, bizi onurlandırdı. Yaptığı  davranış ile gururlandık. Biz de belediye olarak kendisine bir maaş ödül  vereceğimizi söylemiştik. Şu an ödülünü vereceğiz. Çalışma arkadaşları da burada,  bu davranış herkese örnek olur inşallah."
 
Onurlu davranışın herkes tarafından takdirle karşılandığını aktaran  Ay, "Biz arkadaşımızın bir hafta tatil yapması için tüm hazırlıkları yaptık.  Arkadaşımız yeni evlenmiş, malum düğün borçları da varmış. Sağolsun, iki iş  adamımız da bu borçları kapatmak istediklerini belirtti. İş adamlarımız  borçlarını kapatacak, biz de bir hafta tatil hediye etmiş olacağız." diye  konuştu.

ETİKETLER