Tek Yürek 3. bölüm fragmanı!

21 Şubat 2019 Perşembe - 17:43 | Son Güncelleme : 21 02 2019 - 17:43

Tek Yürek 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in yeni dizisi Tek Yürek yeni bölümünde Halit’in verdiği haber her şeyi değiştirecektir. İşte Tek Yürek 3. yeni bölümünden heyecan dolu dakikalar...


Perşembe akşamları yayınlanan Tek Yürek dizisinde heyecan dorukta. Tek Yürek 3. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TRT 1'de...
 
TEK YÜREK 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Halit’in verdiği haber her şeyi değiştirecektir. Şimdi sıra gençlerdedir, lisans almak için canla başla çalışmaları gerekmektedir. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Sait, Yiğit’e kumar işini de yükler, Akif’in ustasının hain planları vardır, Mazlum babasıyla uğraşmak zorunda kalır, Yusuf ise söylediği yalanların içinde kaybolur.
 
Artık Halit’in yeri, gençlerin gözünde başkadır. Bu durumdan hiç hoşlanmayan Sait yeni hamlelerde bulunmakta gecikmez. Halit ise hem işte, hem evde huzuru sağladığını düşünürken Asude’nin Deniz’in aklını karıştırması, eve giren hırsız aile düzenini alt üst edecektir. Üzerine bir de esrarengiz birisi tarafından takip edildiğini anlayan Deniz, çareyi Yiğit’ten yardım istemekte bulur.
 
İlknur ve Halit gençler için çıktıkları alışveriş sırasında birbirlerini biraz daha yakından tanırlar. Takımın kurulmasını kutlamak için İlknur bir yemek tertipler, ancak Sait davet edilmediği bu yemekten hiç hoşnut kalmayacaktır. Lisans için piste çıkacakları gün, planını devreye sokar. Lisans işi tehlikeye girerken, Akif’i çok kötü bir sürpriz beklemektedir.