Tek Yürek 2. bölüm fragmanı!

14 Şubat 2019 Perşembe - 17:01 | Son Güncelleme : 14 02 2019 - 17:01

TRT 1'in yeni dizisi Tek Yürek yeni bölümünde kavga sonrasında büyük hata ortaya çıkacak.


Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Tek Yürek yeni bölümünde heyecan dolu. Tek Yürek 2. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TRT 1'de...
 
TEK YÜREK 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Halit Osman’ın peşindeki karanlık adamların sırrını çözmeye çalışırken, Sait’in piste gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki gerginlik giderek artacaktır. Üstelik Yiğit’in de olayı öğrenmesi ve yanlarına gelmesi ile Sait’in planları iyice bozulacaktır.
 
Yiğit ve arkadaşları buz hokeyinden kurtulmaya çalışırken, Murat Başkan lisans almaları için az zamanlarının olduğunu söyler, tüm işlemler tamamlanmıştır. Bu Halit’i iyice köşeye sıkıştıracaktır.
 
Halit tüm bunlar ile mücadele ederken evdeki sorunlar da bitmez, Rüzgar hastalanır. Babasına ulaşamayan Deniz’in bulacağı çözüm ise Halit’in hiç hoşuna gitmeyecektir. Sait ekibe bir kez daha tehlikeli bir iş verir. Bu kez çocuklar başını çok büyük bir belaya sokacaklardır.
 
Çıkan kavgada, Yiğit geri dönülemez bir hata yapar. Yaptığı hatanın bedelini ödemekten başka çaresi yoktur. Ama Halit kimsenin tahmin edemediği bir bilgiye sahiptir, bu bilgi olayın tüm kaderini değiştirecektir.