Tatil yolunda dizi-filmsiz kalmayın!

14 Haziran 2018 Perşembe - 2:30 | Son Güncelleme : 14 06 2018 - 2:30


Ramazan Bayramı’nı tatille değerlendirmek isteyenlerden kimi soluğu Ege veya Güney kıyılarında alacak, kimi de kendini yurt dışına atacak. Tatil yolunda sıkılmayın diye internet bağlantınız olmadan Netflix’ten izleyebileceğiniz dizi, film ya da belgeselleri sıraladık

İki saate kadar süren yolculuklar için

SPF-18: 1 saat 15 dakika. Bolca güneş, deniz ve kum var. Yazın bir ünlünün Malibu’daki havalı yazlık evine göz kulak olma fırsatı, sanat meraklısı dört gencin hayatında bir dönüm noktası olur.

 

Ibiza: 1 saat 34 dakika. Tatile yolda start vermek isteyenlere için. Önemli bir iş toplantısı için İspanya’ya gönderilen Harper’ın parti delisi arkadaşları onun peşine takılır ve ünlü bir DJ ile kaçamak yaşaması için onu ikna eder.

Mavi Göle Dönüş: 1 saat 41 dakika. Göz kamaştıran doğal güzelliklerle dolu sahnelere hazır olun. Mavi Göl filminin devamında, orijinal filmdeki âşıkların yetim oğlu, bir dul ve onun kızıyla bir adaya düşer.

 

2 saatten uzun yolculuklar için

İstanbul Kırmızısı: 1 saat 49 dakika. Giderken değil ama dönüşte pekala izlenir.Ferzan Özpetek’in imzasını taşıyan filmde Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Serra Yılmaz, Nejat İşer ve Mehmet Günsür yer alıyor.

Juventus: İlk Takım: 1 saat 59 dakika. “Tatil iyi güzel ama yakında başlayacak Dünya Kupası için de havaya girelim” diyenler için ünlü futbol kulübü Juventus mercek altında.

Aşıklar Şehri: 2 saat 7 dakika. Altı Oscar ödülüne layık görülen filmi bir türlü izlemeyenler ya da izleyip tekrar görmek isteyenler için fırsat bu fırsat.Ryan Gosling ve Emma Stone’lu, şarkılı danslı, romantik ve eğlenceli.

 

3 saatten uzun yolcuklar için

Afrika: 3 saat. Tatile Afrika’ya gitmeseniz de kara kıtanın büyüsüne kendinizi kaptırabilirsiniz. Beş bölümlük doğa dizisi, hayvanları Afrika kıtasında verdiği hayatta kalmaya mücadelesini anlatıyor.

Safe: 5 saat 56 dakika. İlle de gerilim arayanlar için. Zengin bir muhitte yaşayan dul cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sürükleyici.

Easy: Toplam 7 saat 33 dakika. 1. sezon 3 saat 42 dakika gidiş yolunda; 2. sezon, 3 saat 51 dakika dönüş için. Yıldızlarla dolu dizide, Chicago’da yaşayan insanların aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür labirentinde kayboluşları anlatılıyor.

ETİKETLER