Tanınmaz halde yakalandı

14 Eylül 2017 Perşembe - 2:30 | Son Güncelleme : 14 09 2017 - 2:30

Işın Karaca’nın 2011 senesinde dünyaevine girdiği Sedat Doğan, şarkıcı ile boşandıktan bir süre sonra yaşamaya başladığı Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalandı


Işın Karaca ile iki yıl evli kaldıktan sonraboşanan Sedat Doğan, Türkiye’de hakkında çeşitli dolandırıcılık iddialarından sonra Brezilya’da hırsızlık yaparken yakalandı. Sao Paulo’da yemek yediği restoranda kredi kartı hırsızlığı yaptıktan sonra yolda polis tarafından durdurulan Doğan’ın gözaltına alındığı ve sorgusunun ardından savcılığa sevk edileceği öğrenildi. Sao Paulo’daki bir Türk restoranında 2 adet taplet PC’yi, bir kişinin çantasını ve marketten içki çalması Doğan’ın diğer hırsızlık vakaları arasında yer aldı. Doğan’ın içler acısı son hali ise görenleri şaşkına çevirdi. Karaca’nın kardeşi Akın Büyükkaraca ise eski eniştesinin 2 senedir kendilerini aramadığını ve kaçak bir şekilde hayatını sürdürdüğünü belirtti.

SONA GELDİM

İstanbul’da dolandırıcılık olaylarına karışan, borçları olan, Lape Hastanesi’ne kaldırılıp her defasında kaçan Sedat Doğan bir süre önce Brezilya’nın Sao Paola kentine taşındı. Amacı sörfçülerin fotoğrafını çekip para kazanmaktı. Mafya tarafından soyuldu, sokaklarda aç yattı. Karnını doyurmak için hırsızlık yapan Doğan yakınlarına telefon açıp şöyle söylemişti: “Sona geldim, intiharı düşünüyorum. Tek isteğim kızımı görmek.” Doğan’ın iki yıl evli kaldığı Işın Karaca’dan Mia (6) adlı bir kızı var.