Survivor Emre Durak kimdir?

06 Mart 2018 Salı - 7:23 | Son Güncelleme : 06 03 2018 - 7:23

Survivor 2018'e veda eden isim Emre Durak oldu. Bu gelişmenin üzerine Emre Durak'ın hayatına dair bilgiler merak edilmeye ve gündemde sıkça araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Emre Durak kimdir? Sorusunun yanıtı...


Survivor 2018'e daha yeni katılmış olan Emre Durak, yarışmaya bu hafta veda eden isim oldu. En düşük oyla Survivor'dan elenen Emre Durak'ın hayatına dair bilgiler de merak edildi. İşte Emre Durak ile ilgili ayrıntılar...

SURVİVOR EMRE DURAK KİMDİR?

Survivor All Star yarışmasına sonradan dahil olan Emre Durak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunudur.
 
Dublörlük yaptığını belirten Emre Durak ayrıca doğa sporları ile ilgilenmektedir. Sıkça doğa, orman ve dağ yürüyüşlerine katılan Emre Durak ayrıca Çılgın Goril isimli youtube kanalı ile youtuber olarak internet dünyasında yer almaktadır. Kanalında tehlikeli ve aksiyon dolu videolar yayınlamaktadır.
 
Bireysel spor koçu, Doğa Sporları Eğitmenliği yapmakta aynı zamanda, boks, fitness ve akrobasi ile ilgilenmektedir. Boks geçmişinde bir çok madalya kazanan Emre Durak 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yarışmaya Adana Seyhan‘dan katılmıştır. Özellikle sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu inanılmaz hareketler ile dikkatleri üzerine çeken Emre Durak tam bir Survivor yarışmacısı olabileceğini videolar ile kanıtlamıştır. İkizler burcudur.