Sur Yapı'dan Gölbahçe Evleri

14 Mart 2016 Pazartesi - 11:24 | Son Güncelleme : 14 03 2016 - 11:28

Sur Yapı, Sultanbeyli’de 150milyon TL’lik yatırımla Gölbahçe Evleri projesini hayata geçiriyor.


Sur Yapı, Sultanbeyli’de yeni bir yatırıma daha imza atıyor. İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinden sonra Sur Yapı, 150 milyon TL yatırımla Gölbahçe Evleri projesinin yapımına başlıyor. 21 dönüm arsa üzerine inşa edilecek projenin içerisinde 7.000 m²göl ve bahçe alanı bulunuyor. Hayata geçirdiği projelerle Sultanbeyli bölgesinin dönüşümünde lokomotif rol üstlenen Sur Yapı, bu misyonunu yeni projesi ile sürdürmeye devam edecek.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, Sultanbeyli’de 150milyon TL’lik yatırımla Gölbahçe Evleri projesini hayata geçiriyor. Lansmana özel indirim ve ödeme fırsatı sunan Sur Yapı, 21 dönüm proje alanında,6 blokta toplam 227 konuta yer verecek. Projede göl, bahçe ve çocuklar için özel alanlar dışında ayrıca her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunacak.

Nisan 2014 tarihinden bugüne bölgeye 600 milyon TL’nin üzerinde yatırım yaptıklarını ve 1000’in üzerinde konut sattıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “bölgeyi sürekli üzerine değer koyan bir pazar haline getirdik. 3. Köprünün tamamlanması, kuzey Marmara yolunun devreye girmesi ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi. 

Projenin en büyük farklılığının çocuklar için Gölbahçe içerisinde oluşturulan; zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyen birbirinden farklı temalı oyun ve spor alanları olduğunun altını çizen Altan Elmas, “Çocuk ailenin de toplumunda gözbebeği. Çocukların ayaklarının toprağa basarak, hayatı özgürce deneyimleyecekleri bir proje planladık. Doğadan kopmadan sıra dışı alanlar oluşturacak şekilde klasik oyun alanlarından uzak durduk. Peyzaj mimarisinde konsepsiyonel tasarımlar oluştururken,oyun alanlarını özellikle farklı yaş guruplarına uygun, uzman görüşlerinden faydalanarakkurguladık” dedi.

Göl ve bahçe içerisinde bir yaşam Gölbahçe Evleri’nde!

Sultanbeyli’de İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinin ardından Sur Yapı, Gölbahçe Evleri’nin yapımına başlayacak. Şehir yaşamında kurulan doğa ile iç içe yaşam hayali Gölbahçe Evleri’nde gerçeğe dönüşecek. Göl, gölet ve su parklarınınhakim olduğu projede adeta büyük bir şehir parkı oluşturuldu. Özellikleçocuklu ve büyük aileler için tasarlanan bahçe katlı, geniş teraslı dublex dairelerle birlikte farklı metrekarelerde 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşacak.

Gölbahçe Evleri’nde bisiklet ve yürüyüş keyfi!

Sur Yapı prestiji ile inşasına başlanan projede yeşilin, suyun ve çocuklar için oyunların keyfi doyasıya yaşanacak. Bunun yanı sıra içinde bulunduğu sosyal ve sportif donatılarıyla avantaj sağlayan proje sakinlerine ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralayacak. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri sakinleri, aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolundadoyasıya bisiklet de sürebilecek. Site içerisinin trafiğe kapalı olması nedeniyle site çevresinde sadece çocuk sesleri ve kuş cıvıltıları hakim olacak. 

Gölbahçe Evleri’nde çocuklara özel bir dünya tasarlandı!

Gölbahçe Evleri’nde çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun/spor olanları oluşturuldu. Bu kapsamda Gölbahçe Evlerinde, korsan gemisinden denge oyunlarına, ağaç evlerden Kızılderili evlerine, oyun meydanından özel oyun bahçelerine, su ve kum oyunu tulumbadan zemin oyunlarına (büyük scrabble – satranç - dama),oyuncak helikopterden trene, trambolidenmasa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından, basketbol ve voleybol sahasına, dart alanlarından mini futbol sahasına,duvar tenisinden koşu pistine kadar birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapacak. 

Bütün bunların yanı sıra göletlerin yer aldığı projede;sosyal tesisler, gölün üzerine terasla uzanan kafeler, yürüyüş yolları, su köprüleri, kamelyalar, modern çardaklar, ahşap dekler,fitness alanları, iki adetüzeri açılabilen ve doğal ışığı alabilen yüzme havuzları gibi imkanlarla sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunulacak.

Ayrıca proje içerisinde yer alan ticari alanlarda Gölbahçe Evleri sakinleri her türlü günlük ihtiyacını karşılayabilecek. 

Gölbahçe Evleri’nde Lansmana Özel 1+1 fiyatına 275 bin TL’denbaşlayan fiyatlarla 2+1 daireler!

Gölbahçe Evleri’nde 1+1 fiyatına 2+1 daire sahibi olunabilecek. Projede2+1 70 metrekare daireler, 1+1 fiyatına 275 bin TL’den satışa sunulacak.  60 ay vade farksız ödemefırsatının bulunduğu projede tamamı peşin yada peşin + banka kredili ödemelerde %10lansman indirimine ek %10 indirim daha sağlanacak.

Gölbahçe Evleri lokasyonu ile avantajlı!

Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’eyaklaşık 10 dakika mesafede yer alacak. Benzersiz lokasyonuyla avantaj sunan proje,aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunacak. 

Gölbahçe Evleri 100 dönümlüküniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alacak.

Ayrıca Gölbahçe Evleri, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda yer alıyor.