Süper Loto sonuçları açıklandı! (MPİ 5 Ekim 2017)

05 Ekim 2017 Perşembe - 20:43 | Son Güncelleme : 05 10 2017 - 21:38

Süper Loto sonuçları az önce açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. İşte Süper Loto hakkında detaylar...


Mehmet Kılıç | Vatan  Süper Loto'da kişi başına düşen ikramiye tutarı 5.394.789,82 TL. Süper Loto'da 3. devir. Milli Piyango İdaresi tarafından sonuçlar açıklandı. Aşağıdaki linkimizden sonuçları canlı olarak sorgulayabilirsiniz. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

 

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.