Süper Loto sonuçları açıklandı!

18 Ekim 2020 Pazar - 22:27 | Son Güncelleme : 18 10 2020 - 22:27

Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişi sonuçları millipiyangoonline'da açıklandı


Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılan Süper Loto çekilişi için haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çekiliş Milli Piyango YouTube kanalı üzerinden ve MP TV üzerinden canlı yayınlandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 30 milyon 550 bin 2 TL. Süper Loto'da kazandıran numaralar 1 13 18 23 36 53 oldu.
 
SÜPER LOTO DEVRETTİ
 
Süper Loto sonuçları belli oldu. Haftanın son çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 14 kişi 19 bin 873 lira 10 kuruş kazandı.
 
 
SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?
 
1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.
 
TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!
 
Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.
 
Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.