Süper Loto sonuçları açıklandı! (MPİ Süper Loto 9 Ağustos 2018)

09 Ağustos 2018 Perşembe - 10:32 | Son Güncelleme : 09 08 2018 - 21:20

Süper Loto çekilişi her Perşembe Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleşiyor. Peki 564. hafta çekilişi düzenlenen Süper Loto'da talihli numaralar hangileri oldu? İşte Süper Loto çekilişinde haftanın sonuçları...


Süper Loto'da haftanın sonuçları belli oldu. Peki bu akşam çekilen 9 Ağustos 2018 Süper Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte haftanın sonuçları...
9 AĞUSTOS 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

13, 21, 28, 47, 49, 54

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 

Süper Loto Oyunun Özellikleri
 
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.