Süper Loto çekilişi sonuçları! (18 Ekim 2018)

18 Ekim 2018 Perşembe - 21:19 | Son Güncelleme : 18 10 2018 - 21:22

Süper Loto çekilişinde heyecan doruğa çıktı. Bu akşam MPİ canlı yayını ile gerçekleşen Süper Loto çekilişinde 8. kez devreden büyük ikramiye sahibini bulacak mı? İşte 18 Ekim Süper Loto çekilişi sonuçları...


Süper Loto çekilişi MPİ tarafından Perşembe günleri yapılıyor. Her hafta heyecanla takip edillen Süper Loto'da bu kez sevindiren numaralar hangileri oldu? İşte 18 Ekim Süper Loto sonuçları... 
18 EKİM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

4, 16, 25, 28, 36, 39
 


SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Oyunun Özellikleri
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.