Süper Loto çekilişi sonuçları! 11 Ekim MPİ Süper Loto çekilişi

11 Ekim 2018 Perşembe - 21:15 | Son Güncelleme : 11 10 2018 - 21:20

Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmayınca 7. kez devretmişti. İşte büyük bir merakla beklenen 11 Ekim MPİ Süper Loto çekilişi sonuçları...


Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe günü çekilen Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca Süper Loto 7. kez devretmişti. İşte Süper Loto'da haftanın sonuçları...
11 EKİM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

7, 13, 24, 35, 39, 44
 

Oyunun Özellikleri
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

4 EKİM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI