Süper Loto 8 Kasım çekilişi sonuçları açıklandı!

08 Kasım 2018 Perşembe - 21:15 | Son Güncelleme : 08 11 2018 - 21:19

Süper Loto'da haftanın çekilişinde yine büyük heyecan yaşandı! Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları noter huzurunda gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde geçtiğimiz hafta altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Peki Süper Loto'da bu hafta hangi şanslı numaralar kazandırdı?


Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Geçtiğimiz hafta beş bilen 54 kişi ise 9.399,40 TL'lik ödülün sahibi olmuştu. Peki Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları hangileri oldu?

8 KASIM 2018 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

5, 6, 10, 16, 17, 27
 

Oyunun Özellikleri
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.