Söz dizisi 42. yeni bölümde Yavuz, zor durumda kalıyor!

16 Nisan 2018 Pazartesi - 8:08 | Son Güncelleme : 16 04 2018 - 8:08

Söz dizisi 42. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek. Star TV'nin fenomen dizisi Söz'de Yavuz hangi zor durumla karşılaşacak ve ne yapacak? İşte konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Söz dizisinin yeni bölümüne dair ayrıntılar...


Söz dizisi Pazartesi akşamları izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Star TV'nin sevilen dizisi Söz'de heyecan bitmek bilmiyor. Yavuz hayatını düşünmeden Bahar'ı kurtarır, bundan sonra neler olacağı ise merak konusudur.

SÖZ 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
Konvoya yapılan hain saldırı Erdem’in ve kahraman Mehmetçiğimizin gayretiyle savuşturulur. Çatışma sırasında yaralanan Derman kaçmayı başarır ancak durumu ağırdır. Derman’ı tedavi etmek için bir doktora ihtiyacı olan teröristler köye gelen konvoydan bir doktoru kaçırmaya karar verir. Bu doktor Bahar olacaktır.
 
Konvoyun köye ulaştığını öğrenen ataşe, en sağlam elemanlarından oluşturduğu bir ekibi köyü basmak için görevlendirir. Bu baskını önlemek için Keşanlı önderliğindeki Tim teröristlerin hiç beklemediği bir hamle yapacaktır. Bu esnada Yavuz ise büyük bir tehditle yüz yüze gelmiştir. Yavuz’u içinde bulunduğu tuzaktan kurtarmak için Tim seferber olacaktır.
 
Köyde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Teröristlerin yardımlar yerine ulaşmasın diye kurduğu tuzaklar sadece Yavuz’u değil, Su ve Çaylak’ı da ölümle burun buruna getirir.
 
Bahar’ı, Derman’ın elinden kurtarmak için varını yoğunu ortaya koyan Yavuz ve Tim, Derman’la burun burunadır. Yavuz, Bahar’ı kurtarmanın bedelini hayatıyla ödemeye hazırdır.