Şok iddia! Sapık milyarderin evinde Bill Clinton'un kadın elbiseli fotoğrafı bulundu

15 Ağustos 2019 Perşembe - 16:12 | Son Güncelleme : 15 08 2019 - 16:45

Reşit olmayan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmak gibi suçlamalarla tutuklanan ve daha sonra intihar ettiği açıklanan ABD'li ünlü iş adamı Jeffrey Edward Epstein ile ilgili yeni bir skandal daha ortaya çıktı.


 
Hapiste intihar eden Epstein'nin villasında eski ABD Başkanı Bill Clinton'un kadın elbisesi ile çekilmiş resmi bulundu.
 
Reşit olmayan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmak gibi suçlamalarla tutuklanan ve daha sonra intihar ettiği açıklanan ABD'li ünlü iş adamı Jeffrey Edward Epstein ile ilgili yeni bir skandal daha ortaya çıktı.
 
BILL CLINTON'IN KADIN ELBİSESİ İLE FOTOĞRAFI BULUNDU
 
Hapiste intihar eden Epstein'nin villasında eski ABD Başkanı Bill Clinton'un kadın elbisesi ile çekilmiş resmi bulundu.
 
 
LEWINSKY'NİN ELBİSESİ
 
Bill Clinton'ın Oval Ofis'teki sandalyeye uzandığı, kırmızı topuklu ayakkabı giydiği ve Monica Lewinsky'nin mavi elbisesiyle müstehcen pozunu gösteren resim ABD'de büyük yankı uyandırdı.
 
NE OLMUŞTU?
 
ABD medyasında yer alan haberlere göre, New York'ta Manhattan Metropolitan Merkez Hapishanesi'nde tutuklu olan Epstein, sabah erken saatlerde kontrole gelen görevli tarafından hücresinde ölü bulunmuştu.
 
ABD medyasında yer alan haberlere göre Jeffrey Epstein'in intihar ettiği bilgisini verdi.
 
Epstein, birkaç hafta önce de hücresinde gardiyanlar tarafından baygın halde bulunmuş, boynunda görülen çürük izleri ise intihar teşebbüsü veya diğer mahkumların saldırısına uğradığı şüphelerini gündeme getirmişti.
 
14-18 YAŞ ARASI KIZ ÇOCUKLARINA İSTİSMAR VE FUHUŞ AĞI...
 
66 yaşındaki Jeffrey Epstein, en küçüğü 14 olmak üzere 18 yaş altındaki onlarca kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak ve fuhuş ağı oluşturmak suçlamalarıyla tutuklanmıştı.
 
Epstein'in, 559 milyon dolarlık servetini teminat olarak verme karşılığında yargılanma sürecinde New York'taki 77 milyon dolarlık malikanesinde elektronik kelepçeyle ev hapsinde tutulması talebi ise mahkeme tarafından reddedilmişti.
 
KENDİNİ ASTI İDDİALARI
 
ABD basınına yansıyan haberlerde 66 yaşındaki Epstein'in kendini astığı iddia ediliyor.
Jeffrey Epstein'in otopsi sonucu ölüm şekliyle uyuşuyor. Fakat habere göre, bu bulgular bir başkası tarafından boğulması halinde de oluşmuş olabilir. Özellikle bu yaşlardaki insanlarda kavga ve boğuşma esnasında da oluşabilecek bir durum olduğu ifade edildi.

Haberde "Bu türden kırıklar kendilerini asanlarda ortaya çıkabilir. Ama boğularak öldürülenlerde daha yaygındır" görüşü dikkat çekti.

Epistein'in, boyunda adem elması olarak bilinen bölgenin yakınında yer alan "dil kemiği" olarak bilinen kemiğinin kırıldığı belirtildi.

66 yaşındaki Epstein, seks ticareti suçlamasıyla hapishanede bulunuyordu. Suçlamalar 18 yaşından küçükleri kapsıyordu.

ABD Başkanı Donald Trump ile tanışıklığı bulunan ABD'li milyarder Epstein'in ölümü, öldürüldüğüne hatta ölmediğine ve hapisten kaçtığına dair pek çok iddiayı da beraberinde getirmişti.

Hapishane görevlilerinin üç saat boyunca hücreyi kontrol etmeyerek yönetmelik ihlali yaptığı belirtiliyor. 
 
 
2007'de Florida'da yine benzer suçlamalar yöneltilen Jeffrey Epstein hakkındaki suçlamaları kabul ederek savcılıkla iş birliğine gitmiş, hakkındaki federal suçlamalar düşürülmüş ve "fuhşa teşvik" suçlamalarından yargılanmıştı.
 
Epstein ile anlaşma yapan dönemin Miami Başsavcısı Alex Acosta ise milyardere yönelik aynı suçlamaların tekrar gündeme gelmesinin ve eleştirilerin ardından Trump'ın kabinesindeki Çalışma Bakanlığı görevinden geçen ay istifa etmişti.
 
Yatırım fonu yöneticisi milyarder Jeffrey Epstein'in, aralarında ABD Başkanı Donald Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton ve İngiltere York Dükü Andrew gibi güçlü isimlerin de bulunduğu çevrelerle yakın arkadaşlığı kamuoyunda tartışma konusu olmuştu.

ETİKETLER