Siyah İnci 15. yeni bölümde Vural'ın planı ne olacak?

11 Ocak 2018 Perşembe - 10:16 | Son Güncelleme : 11 01 2018 - 10:16

Siyah İnci 15. yeni bölüm fragmanları heyecanlandırdı. Star TV'de Perşembe akşamları yayınlanan Siyah İnci dizisinde Vural, Kenan'ı hedefleyerek yeni planlar kurmaya başlıyor. İşte Siyah İnci'de bu akşam yaşanacaklar...


Siyah İnci 15. yeni bölümü için heyecan dorukta... Bu akşam izleyicisiyle buluşacak olan Siyah İnci dizisinde Aziz hapse giriyor Hazal perişan oluyor. Sıra bu kez Kenan'a geliyor... İşte Siyah İnci fragmanlar...

SİYAH İNCİ 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Vural’ın hedefi Kenan mı?
 
Hazal babasını hapse gönderiyor, Vural'ın şimdiki hedefi ise Kenan...
 
Annesinin ölümüyle iyice kontrolden çıkan Vural, Hazal'ı hayatının en zor kararıyla baş başa bırakır. Hazal babasının ismini verince Vural'ın da planı işlemeye başlar. Aziz polisler tarafından yakalanır ve Canan'ı öldüren baş şüpheli olarak sorgulanır. Soruşturmayı yürüten komiserin elindeki tüm deliller Aziz'i göstermektedir. 
 
Diğer tarafta Kenan ile Irmak yıldırım nikahı ile evlenirler. Hazal ise Vural'la yaşadıklarını anlatmak için Kenan ile buluşur. Fakat Vural'ın ona hazırladığı sürprizden habersizdir. 
 
Kenan'ın tek amacı ise Aziz'in suçsuzluğunu kanıtlamak, gerçek suçluyu ortaya çıkarmaktır. Peki düğümü çözecek tek kişi olan Ahmet, Ebru'yu ele verecek midir? Yoksa Kenan'a yine yalan mı söyleyecektir?