Sitem ederek duyurdu! "Yokmuşum, olsun..."

04 Eylül 2018 Salı - 10:41 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 11:05

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye'de jüri koltuğunda oturan Yıldız Tilbe, yeni sezonda yarışmada yer almayacağını sosyal medya hesabından "O Ses'te yokmuşum, olsun." diyerek duyurdu.


Yeni sezonu merakla beklenen O Ses Türkiye'nin jürisinde yeni sezonda büyük değişiklikler yaşanacak. Yarışmada 5 sezondur jüri üyeliği yapan Gökhan Özoğuz'un vedasının ardından bir ayrılık haberi daha geldi. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada yarışmada olmayacağını duyurdu.
 
"O SES'TE YOKMUŞUM"
 
Yıldız Tilbe, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" notunu yazdı. Yıldız Tilbe'nin ayrılmasının ardından jüriye kimin geleceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak. 
BEYAZIT ÖZTÜRK JÜRİ KOLTUĞUNA OTURACAK
 
Yeni sezonda O Ses Türkiye kadrosuna dahil olan ünlü sunucu Beyazıt Öztürk, yarışmada jüri koltuğuna oturacak. Öztürk, müzik bilgisi olmadığı için kendisini eleştirenlere şu sözlerle yanıt verdi: "Başladıktan sonra görmeleri, biraz bekleyip, öyle yorum yapmaları lazım."