Şişli'de genç kız arkadaşını bıçaklayıp başında bekledi

DHA |  17 Eylül 2020 Perşembe - 12:46 | Son Güncelleme : 17 09 2020 - 13:46

İstanbul Şişli'de genç kız yürüdüğü erkek arkadaşını iki yerinden bıçaklayarak yaraladı. Ardından ambulans gelene kadar da yaralı arkadaşının yanından ayrılmadı.


İstanbul Şişli'de sevgili oldukları belirtilen iki genç parkta sarmaş dolaş yürürken genç kız, aniden erkek arkadaşını iki yerinden bıçakladı. Genç kız, sağlık ekiplerine haber verdi ve erkek arkadaşının başında bekledi.
 
Olay, dün saat 16.30 sıralarında Maçka Parkı içindeki Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkında meydana geldi. Adları öğrenilemeyen ve sevgili olduklarını belirten iki genç, parkta sarmaş dolaş yürüyordu. Genç kız henüz belirlenemeyen nedenle bir anda erkek arkadaşını iki yerinden bıçaklayarak olay yerinden uzaklaştı. Yaralanan genç de o halde kız arkadaşının peşinde koştu. Ardından çift durarak parktaki bankta oturdu. Genç kız yaralı arkadaşının başında beklerken bir yandan sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri, yaralı gence ambulansta ilk müdahaleyi yaptı. Yaralı genç, bıçaklayan genç kızın da bindiği ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.