Sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti, hayatının şokunu yaşadı! Corona...

DHA |  05 Nisan 2020 Pazar - 17:19 | Son Güncelleme : 05 04 2020 - 17:40

İzmit'te, sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Binnur Çetinkaya'ya corona virüs şüphesiyle test yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan Çetinkaya, hastanede tedavi altına alındı.


İzmit'te, sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Binnur Çetinkaya corona virüs testinin pozitif çıkmasıyla sarsıldı. Kadının ateş ve öksürük gibi hiçbir belirti göstermediği, sadece sırt ağrısı çektiği belirtildi.
 
İzmit'te yaşayan Tevfik Çetinkaya, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla eşi Binnur Çetinkaya'nın corona virüs nedeniyle hastanede tedaviye alındığını duyurdu.
 
SIRT AĞRISI ŞİKAYETİ
 
Çocukları ve kendisinin evde karantinada olduğunu belirten Çetinkaya, herkesin dikkatli olması gerektiğini vurguladı. Eşinde öksürük veya ateş gibi belirtiler olmadığını belirten Çetinkaya, yapılan 'Covid-19' testinin pozitif çıktığını kaydetti. Eşinin hastaneye sırt ağrısı nedeniyle gittiğini aktaran Tevfik Çetinkaya, kendi test sonucunu beklediğini belirtti.
 
SADECE ÖKSÜRÜK VE ATEŞ BELİRTİLERİ YOK
 
Çetinkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Bu hastalıkla ilgili bir tecrübemizi aktaracağız. Başımıza geldi. Eşim bu virüsü kaptı. Hastanede kendisi. Bu hastalığın sadece ateş ve öksürük belirtileri yok. Eşim sırt ağrısı için gitti. Tahliller yapıldı. Sonuç corona virüs pozitif çıktı. Arkadaşlar evinizde kalın" dedi.