Show TV yayın akışında bugün neler var? - 04 Nisan Çarşamba

04 Nisan 2018 Çarşamba - 10:52 | Son Güncelleme : 04 04 2018 - 10:57

04 Nisan Çarşamba gününe ait olan Show TV yayın akışı, sabah 07:30’da “Çocuktan Al Haberi” adlı sevimli ve renkli çocuk programı ile güne başlangıç yapabilecek. Evrim Akın’ın sunduğu program, miniklerin renkli konuşmalarını ortaya koyarken aynı zamanda yarışmacıların heyecan dolu kesitlerini gözler önüne seriyor. Akşam saatlerinde ise 20:00’da “Güldür Güldür Show” adlı programın yepyeni bölümü yayın akışına başlıyor. Sevilen çocuk programı ile mükemmel bir akşama hazır olun. Kanala ait yayın akışı hakkında daha fazla bilgi edinmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.


Sabahın ilk saatlerinde “Çocuktan Al Haberi” adlı renkli çocuk programı ile sabaha başlangıç yapabileceksiniz. Miniklerin sevimli konuşmalarını izlerken bol kahkahalı saatler geçirebileceksiniz. 09:00’da “Zahide Yetiş’le” adlı sabah programı yayın akışına başlıyor. Sabahın ilk saatlerinde yayına başlayan programdan diyet, beslenme, spor ve egzersiz gibi konu alanlarında farklı bilgiler öğrenebilme imkanı elde edebileceksiniz. 12:00’da “Pelin Karahan’la Nefis Tarifler” adlı birbirinden enfes yemek tariflerinin yapıldığı program ekranlara geçiyor. Enfes tatta yemek seçeneklerinin yapıldığı yayından hem damak zevkinize hem de beslenme programınıza uygun farklı tarifler bulabileceksiniz. 
 
 
13:00’da “Gelin Evi” adlı yarışma programı ile yayın akışı devam ediyor. Anadolunun farklı bölümlerinden katılan yeni gelinler, birbirleriyle yarışıyor ve keyif dolu anlar ortaya çıkıyor. Dekorasyon, ikramlık ve düğün gibi farklı alanlarda yarışan gelinlerle keyif dolu öğle vakti geçirebilirsiniz. 15:00’da “Seda Sayan’la” adlı show programı yayın akışına dahil olacak. Ünlü camiasından katılan renkli konuklar, müzik eşliğinde keyifli vakitler yaşamanızı sağlayacak. 
 
18:45’de “Show Ana Haber” adlı akşam bülteni ile haberin nabzını tutan tüm gelişmeleri öğrenebileceksiniz. Siyasetten sağlığa, yaşamdan ekonomiye, emlaktan piyasaya kadar uzanan konu içerikleri hakkındaki tüm gelişmeleri bu bültenden tek tek analiz edebilirsiniz. 20:00’da “Güldür Güldür Show” adlı keyif dolu eğlence programı ile mükemmel bir akşam yaşayabilirsiniz. Komedi dolu skeçleri izlerken hem keyifli vakitler geçirebilir hem de akşamınızı renklendirebilirsiniz. 
 
23:45’de “Gece Hattı” adlı güncel yaşam programı sizlerle olacak. Güncel hayata özgü merak edilen gelişmeleri tek tek bu programdan öğrenebilirsiniz. 00:30’da “Tehlikeli Karım” adlı dizinin sürükleyici kesitler sunan dizinin tekrar bölümü başlayacak. 03:00’da “Yeni Gelin” adlı dizinin tekrar bölümü ekranlara dahil oluyor. 05:30’da ise “Kalp Atışı” adlı dizinin tekrar bölümünü seyredebileceksiniz.