Sevgili olsalar birbirlerini öldürebilecek 10 uyumsuz burç çifti 20 January, 1:48'de eklendi

Çift olarak uyumlu ve mutlu olmayı sadece burçlara bağlamak elbette olmaz, ama etkilerini de reddetmemek gerek. İşte bir araya gelseler birbirlerini öldürebilecek kadar uyumsuz burçlar...

1. 1.Koç ve Boğa
Koçlar güçlü karakterleri olan, Boğalar ise ne kadar doğru hareket ettikleriyle övünen insanlardır. Olası bir ilişkide taraflar sürekli güç savaşı verecek ve kan gövdeyi götürecektir. Yapmayın canımlar. Burç mu kalmadı memlekette?
2. 2.Başak ve Terazi
Aslanlar ve Başaklar kendi hayatları konusunda o kadar ciddi ve keskinler ki Teraziler Başaklara fazla çocuksu gelebilir. Bunun yanında Terazilerin çok yakın arkadaşları dışında geniş bir çevreyi tercih etmemeleri ve Başakların fazla sosyalliği büyük sorunlar yaratabilir. Zıt kutuplar birbirini çeker evet ama dikkat edin boğulmayın.
3. 3.Yay ve Oğlak
Wow wow wow. Yatak odası alarmı! Yatak odası alarmı! Yaylar eğlenceli bir gece geçirmek isterken, Oğlaklar muhtemelen romantizmin doruklarına çıkmak isteyeceklerdir. Birisi diğerini sıktığını düşünürken, öteki de muhtemelen ilişkinin ciddiye alınmadığını hissedecektir. Ortalık karıştı, düzen bozuldu, yetiş ya Freud!
4. 4.Akrep ve Kova
Kovalar canları ne isterse onları yapan özgür ruhlu karakterlerken, Akrepler canları ne isterse yapan fakat hayatındakileri kontrol etmek isteyen insanlardır. Kovalar özgürce takılırken Akrepler fazlasıyla sinirlenmiş ve onlara bilenmiş olacağından aniden iğnelerini çıkarıp Kovaları delik deşik edip süzgece çevirebillirler. DİKKAT.
5. 5.Terazi ve Balık
Ayrı ayrı o kadar kararsız burçlar ki bir araya geldiklerinde ne yiyeceklerine karar verelim derken kıyamet vakti gelebilir. Kan gövdeyi götürmese bile sıkıntıdan patlayacakları kesin.
6. 6.Yengeç ve Koç
Heh özgür ruhlar sizi. Salın birbirinizi salın. Özel alanlar yaratın, çıkın arkadaşlarınızla gezin. Başkalarıyla flört etmek de serbest. Bu ikili bir aya kalmadan bir sevgilileri olduğunu unutacağından ilişkiye başlamanın pek de bir âlemi yok gibi.
7. 7.Balık ve Başak
Balıkların kafalarının bir dünya olduğu, hayaller kurduğu; Başakların is gerçekçi ve sert olduğu bir âlemdeyiz arkadaşlar. Bu ilişkiden hayır çıkmaz. Partner olacaksınız, anne çocuk değil. :(
8. 8.Terazi ve Oğlak
Teraziler daima açık ve verici; Oğlaklar ise çoğu zaman işleri kendi yollarıyla halletmeyi ve kurallarını sabit tutmayı sevdiklerinden yürümez bu ilişki. Yürümez kardeşlerim yürümez. Alırsınız o terazinin tartısıyla sevgilinizin kafasını yararsınız. 
9. 9.Boğa ve Aslan
Gurur ve Önyargı’yı baştan çekmek istemiyorsanız birbirinizden uzak durun. Amaan o ne burnu yere düşse almazlık, o ne gurur, o ne özürden kaçma Yarabbi...
10. 10.İkizler ve Akrep
Akrepler çok derin duygular yaşarlar ve sevdiklerinde çok fazla severler. İkizlerin ise böyle derin muhabbetlere ayıracak vakitleri yoktur. Her zaman başka meşguliyetleri vardır. Bu da yürümez. Akreplerin tepesi atıp zehirleyiverir sizleri bir gün görürsünüz.