Seven Ne Yapmaz 2. yeni bölümünde Nazlı ile Ozan arasında neler yaşanacak?

13 Eylül 2017 Çarşamba - 10:42 | Son Güncelleme : 13 09 2017 - 10:42

Seven Ne Yapmaz 2. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. ATV'nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Seven Ne Yapmaz dizisinin yeni bölümünde Nazlı Ozan'a nasıl bir sürpriz planlıyor? İşte yeni bölüm fragmanı...


Seven Ne Yapmaz 2. yeni bölümüyle bu akşam ATV'de izlenecek. Eğlenceli dizi Seven Ne Yapmaz'da Nazlı Ozan'dan nasıl bir intikam alacak? Bu akşam izlenecek olan Seven Ne Yapmaz'ın yeni bölüm fragmanları haberimizde yer alıyor.

SEVEN NE YAPMAZ 2. BÖLÜM FRAGMANI

SEVEN NE YAPMAZ 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SEVEN NE YAPMAZ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Bütün köyün diline düşen, kalbi çok kırılan Nazlı, intikamını almak için silahını kaptığı gibi soluğu İstanbul'da almış, Ozan'ı bulmuş ama âşık olduğu adama kıyamamıştır. Arkadaşları vuruldu sandıkları Ozan'ın yanına koşarken, yıkılmış haldeki Nazlı, elinde tabancayla polisler tarafından yakalanır. Nazlı'yı kurtarma görevi, Nazlı'nın varlığından haberdar olmadığı kardeşi Arzu'ya verilir. Ve Arzu, Nazlı'nın önünde yepyeni bir ufuk açar. Ozan'dan intikamını almanın başka yolları da vardır. Ozan'ın yaptıkları yanına kar kalmayacaktır. Bütün mal varlığını ve hatta ailesiyle birlikte yaşadığı köşkü dahi kaybetmek üzere olan Ozan'ı hayatının sürprizi beklemektedir.