Sertab'ın Müzikali'nin özel konuğu Sezen Aksu

13 Eylül 2019 Cuma - 9:10 | Son Güncelleme : 13 09 2019 - 9:12

Sertab Erener’in 120 Dakika, Konser, Gösteri ve Ötesi sloganı ile 3 yıldır kapalı gişe sergilenen Sertab'ın Müzikali, bu sezon Zorlu PSM'de izleyici ile buluşuyor. Sezonun ilk gösterisi önceki akşam yenilenmiş haliyle sahnelendi. Müzikalin sezondaki ilk gösterisinin özel konuğu Sezen Aksu'ydu.


Sertab Erener’in; en son teklisi Belki de Dönerim ile başladığı müzikalde ilk yarı Eurovision şampiyonu Everyway That I Can ile tamamlandı. Zor Kadın, Yanarım, Aşk, İncelikler Yüzünden, Yolun Başı, Rengarenk, Olsun, Öyle de Güzel gibi 27 yıllık kariyerinin en sevilen şarkılarını, 8 kişilik profesyonel dansçı ekibinin şovuyla seslendiren Erener, vedayı Kera ile yaptı.
 
 
Sertab Erener, konser boyunca Beyhan Murphy’nin koreografileri ile dans etti. Her şarkının ruhuna uygun kostüm ve objelerin eşlik ettiği konserde toplam 37 şarkı söylendi.
 
Erener'in onlarca farklı kostüm değiştirdiği, günler süren provalarla ortaya çıkan, geri planda 50'den fazla kişinin emek verdiği Sertab'ın Müzikali'nin bir de dünyaca ünlü bir ışık tasarımcısı vardı.
 
1967’den bugüne 200’den fazla Broadway oyununun ışık tasarımını üstlenen Tony Ödüllü Ken Billington'ın yarattığı üç boyutlu tasarım ışık ve şovu izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
 
ÖZEL KONUK: SEZEN AKSU
 
Sertab Erener’in dört yıl önce hayal edip gerçekleştirmek için yola çıktığı müzikalin sezondaki ilk gösterisinin özel konuğu Sezen Aksu'ydu. Konser sonunda sanatçı kendisini izlemeye gelen Sezen Aksu'ya: 'Yıllarca onun şarkılarını söyledim. Bu gece özel bir gece beni yanlız bırakmadı' diyerek teşekkür etti.
 
Nil Karaibrahimgil ve Serdar Erener de gösteriyi izleyenler arasındaydı.
 
Sertab Erener ile bir sonraki randevu, 16 Ekim akşamı yine Zorlu PSM'de gerçekleşecek. 

ETİKETLER