Sen çal kapımı dizisi ne zaman başlayacak? Yeni dizi Sen Çal Kapımı dizi konusu ve oyuncuları…

22 Mayıs 2020 Cuma - 15:44 | Son Güncelleme : 22 05 2020 - 15:44

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde olacak yeni bir dizi başlıyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı "Sen Çal Kapımı" dizisi, güçlü oyuncuyla şimdiden merak ediliyor. Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman başlayacak Sen Çal Kapımı dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?


FOX TV’de yayınlanacak yeni dizisi "Sen Çal Kapımı" izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Sen Çal Kapımı dizsinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturuyor. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda’nın anlarına tanık edeceğimiz dizi oyuncuların hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Sen Çal Kapımı dizisi ne zaman başlayacak? Sen Çal Kapımı dizisi oyuncuları ve konusu…

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çekimlerinin Haziran'da İstanbul'da başlaması planlanıyor.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ OYUNCULARI

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'e; dizide Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ KONUSU

Romantik komedi türü dizide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda'ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Şimdiden çok konuşulan "Sen Çal Kapımı" için hazırlıklar son hız devam ediyor.