Sen Anlat Karadeniz yeni sezon tanıtımı büyük heyecan yarattı!

06 Eylül 2018 Perşembe - 14:24 | Son Güncelleme : 06 09 2018 - 14:24

Sen Anlat Karadeniz'in yeni sezona ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Yayınlanan tanıtımıyla büyük yankı uyandıran Sen Anlat Karadeniz'de Deli Tahir ölüyor mu? Sen Anlat Karadeniz dizisine dair bilgiler haberimizde yer alıyor.


Sen Anlat Karadeniz yeni sezon fragmanları yayınlandı. Eylül ayı içerisinde yeni bölümleriyle ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yayın tarihi ise henüz netleşmedi. ATV kanalı açıklama yaptığında haberimizde de yer alacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANI

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.
 
Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.
 
Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?