Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölümüyle sezon finali yapıyor!

13 Haziran 2018 Çarşamba - 7:07 | Son Güncelleme : 13 06 2018 - 7:07

Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Sezon finali yapacak olan Sen Anlat Karadeniz'de hangi gelişmelerin yaşanacağı merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz'de Tahir ile Nefes kaçabilecek mi?


Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölümü için heyecan dorukta... Bu akşam ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu bir sezon finali yapmaya hazırlanıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz fragman ve özeti...

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİ FRAGMANI

"Vedat'ın avukatı seni şikayet etmiş! Artık kabul et, gidiyoruz!"
 
Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.
 
Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.
 
Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.
 
Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?