Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

27 Ekim 2018 Cumartesi - 21:15 | Son Güncelleme : 27 10 2018 - 21:55

Sayısal Loto'da bu akşam 1160'ıncı çekilişi yapıldı. MPİ tarafından haftada iki kez gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye 6 milyon TL'ye ulaştı.. İşte 27 Ekim Sayısal Loto çekilişi sonuçları...


Sayısal Loto çekilişi yine nefesleri kesti.. Milyonlar kazanmak için hayaller kuran vatandaşlar Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte 27 Ekim Sayısal Loto sonuçları...
27 EKİM SAYISAL LOTO SONUÇLARI

4, 9, 22, 28, 29, 47

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI


Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..

24 EKİM SAYISAL LOTO SONUÇLARI