Rüya 5. yeni bölümde Alaz'ın planı nedir?

15 Ağustos 2017 Salı - 15:10 | Son Güncelleme : 15 08 2017 - 15:10

Rüya 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'nin yeni yaz dizisi Rüya'da Bulut ile Elif sonunda evleniyor. Alaz'ın ise farklı planları var, peki bunlar neler? Heyecanlı olaylarıyla Rüya bu akşam ekrana gelecek.


Rüya 5. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek. Rüya dizisinde Bulut ile Elif mutlu olabilecek mi? Selami'ye ne oldu? Alaz'ın peşinde Elif ne yapacak? Merak edilen tüm soruların cevapları bu akşam Rüya'da olacak.

RÜYA 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RÜYA 5. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cihan'ın ailesinden sakladığı kimselere itiraf edemediği sırrının peşinde kimler var? Ruhşan’ın Cihan'a karşı şüpheleri artmaktadır. Kamera kayıtları Ruhşan'ı beklemediği bir gelişmeye sürükler.
 
Gülendam ve Cemre, Elif ve Bulut'un evliliği ile sarsılmıştır. Onları ayırmak için planlar kurmaktan kendilerini alamazlar. Bu olaylar gelişirken diğer bir yandan Gülendam altınlarının çalındığını fark eder. Cemre hırsızlığı İnan'ın üstüne atar. Faysal'ın da İnan’ı hırsızlık yaptığına ikna eder. 
 
İpek, Cemre’ye özür hediyesi olarak makyaj malzemeleri gönderir ancak Cemre küçük düşmüştür. Hırsız damgası yediği için İpek'i kolay affetmeyecektir.
 
Sefer, Yıldız'ın peşini bırakmaz. Alaz'ın, Yıldız'ın etrafında olmasından dolayı iyice gerilmiştir.  Alaz, Sefer'e nasıl bir ders verecektir? Selami’nin ortadan kaybolması Yıldız ve Vuslat’ı meraklandırır. Yıldız bir hafiye gibi Selami’nin peşine düşer. 

 

Rüya bu akşam saat 20.00'de SHOW TV'de..