Renan'la aşk yok

27 Mart 2019 Çarşamba - 16:53 | Son Güncelleme : 27 03 2019 - 16:55

Ressam Renan Kaleli’yle aşk yaşadığı iddia edilen Cansu Dere, “Haberin kaynağını biliyorum, uydurup yazdılar. Hayatımda birisi olsaydı bilinirdi” sözleriyle tepki gösterdi.


Cansu Dere, son dönemde yaşanan olaylara ve hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Oyuncu, ressam Renan Kaleli’yle çıkan aşk iddialarına, “Haberin kaynağını biliyorum, uydurup yazdılar. Hayatımda birisi olsaydı bilinirdi” diyerek, yalanladı. ‘Sıla’ dizisindeki partneri Mehmet Akif Alakurt’un kadınlar hakkında yaptığı açıklamalara Dere, “Söyleyeceğim bir şey yok. Ben onunla projede oynarken bile konuşmuyordum” diye konuştu. 
 
20 yıl oturduğu Bebek’ten geçtiğimiz ay Anadolu Yakası’na taşınan oyuncu, “Başka yerde yapamadım. Yeniden Bebek’e taşınıyorum. Kanlıca’da dört aylık güzel bir mecra yaşadım “ açıklamasını yaptı. Televizyon ve internet diye ayrı yapmadığını da belirten Dere, “Senaryoyla ilgiliyim. Hikaye iyise nerede yayınlanacağı benim için fark etmiyor” şeklinde konuştu. Son dönemde meslektaşlarının şarkıcılık yapmasına oyuncu, “Böyle merakım yok” dedi.   (Umut Ünver/Milliyet)

ETİKETLER