Payitaht Abdülhamid 50. yeni bölüm fragmanında hain bulunuyor!

11 Mayıs 2018 Cuma - 10:38 | Son Güncelleme : 11 05 2018 - 10:38

Payitaht Abdülhamid 50. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisi ekrana gelen yeni bölümleri ile tarihe ışık tutmaya devam ediyor. Abdülhamid ekrana gelecek olan yeni bölümde Mason locasına hizmet eden haini tespit eder. Payitaht Abdülhamid 50. yeni bölümü ile bu akşam TRT 1 ekranında...


Payitaht Abdülhamid 50. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisinde bu hafta Abdülhamid'i öldürmek amacıyla harekete geçen mason locasında hararetli toplantılar yapılmaktadır. Abdülhamid kendisine yapılacak olan suikasttan haberdardır. Payitaht Abdülhamid nefes kesen yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek.
 
PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 50. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
 
Abdülhamid’i öldürmek amacıyla, Parvus, Mason Locasında hararetli toplantılar yapmaktadır. Abdülhamid kendisine zeplinle suikast yapılacağını öğrenir. İşin aslını araştıran Abdülhamid, Mabeynde konuşulanların karşı tarafa sızdığını fark eder. Paşalardan birinin Mason Locasıyla alakası olduğunu düşünür ve emrindeki Paşaların hepsini gizli bir sınava tabi tutar.
 
PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Uğur Uzunok, Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın kaleme aldığı Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak 50. bölümünde neler olacak:
 
Fehim Paşa’nın adamları limanda kendilerini yalnız bıraktığı ve İrena’nın peşinden gittiği için isyan eder onun emrinden çıkarlar. Fehim Paşa adamlarına ateş püskürürken, İrena’nın bir melek mi, yoksa casus olarak yanına sokulmuş bir şeytan mı olduğundan emin değildir.
 
Naime zehirlenmiş, Bidar başında endişeyle iyileşmesini beklemektedir. Hatice ve Kemalettin için verilen ağır hükümle yıkılan Seniha’nın son çabaları, Bidar’la arasının büsbütün açılmasına neden olacaktır.
 
Mehmet Selim, Efsun’un bindiği ata ilaç verildiğini öğrenir. Bu bilgi ve beraberinde gelişecek olaylar Handan’ı oldukça zor durumda bırakacaktır.
 
Abdülhamid için kurulan suikast planı işlerken, öte yandan Abdülhamid’in kurduğu plan işe yarar ve Paşalardan kimin hain olduğu anlaşılır. Bütün işaretler tek bir kişiyi, Mahmud Paşa’yı göstermektedir!
 
Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Nur Fettahoğlu, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Emel Dede,  Buse Varol, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan, Volkan Keskin, Kevork Malıkyan, Yusuf Aytekin, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Büşra Acar, Ercüment Fidan ve Buket Kahraman’ın yer aldığı Payitaht Abdülhamid, 11 Mayıs Cuma ve her Cuma TRT 1’ de!