Pana Yapı'dan Çeşme'ye villa projesi

09 Mayıs 2016 Pazartesi - 16:01 | Son Güncelleme : 09 05 2016 - 16:08

Pana Yapı'nın Çeşme Jardin Eden projesinde fiyatlar 1.385.000 TL’den başlıyor.


Pana Yapı’nın, Çeşme’nin en büyük projesi olarak hayata geçirdiği ve118 villa ile 6 ayrı konakta60 rezidanstan oluşan ‘Çeşme Jardin Eden’in lansmanı, Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. Güney Fransa mimarisiyle Ege mimarisinin senteziyle oluşan konsept proje ‘Çeşme Jardin Eden’de fiyatlar 1.385.000 TL’den başlıyor.

 

Bu yılın başlarında yayınlanan ‘dünyada gidilmesi gereken 52 yer’ listesinde yer alan Çeşme’de,Pana Yapı’nın hayata geçirdiği projesiJardin EdenÇeşmegörücüye çıktı. PanaHolding CEO’su Kürşat Ufuk, Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz ve holding yöneticilerininev sahipliğinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen Jardin Eden’in lansmanınaçok sayıda davetli katılım gösterdi.

 

Lansmandaproje ile ilgili detaylı bilgi aktaran Pana YapıİnşaatGrupBaşkanı Mahir Şaşmaz, Çeşme’nin en güzel koylarından birinde yer alan Jardin Eden’in bölgede benzeri olmayan bir proje olduğunu kaydederek, Çeşme; tarihi, kültürü, mimarisi doğal güzellikleri, dünyaca ünlü destinasyonlarla yarışan, zengin mutfağı ile dünyada kendinden övgüyle söz ettiren bir ilçemiz. Tüm dünyanın hayran olduğu lokasyonlardan biri olan Çeşme’de hayranlık uyandıracak bir projeyi hayata geçiriyoruz. İsmini de, adeta cennetten bir köşe olan Çeşme’yi yansıtması için Jardin Eden, yani “cennet bahçesi koyduk” diye konuştu. Şaşmaz, 150 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Jardin Eden Çeşme’nin ön taleple satışının yüzde 30’unun gerçekleştiğini vurguladı. 

 

Jardin Eden’in tüm özellikleriyle bir konsept proje olduğuna dikkat çeken Şaşmaz, toplam 124 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Jardin Eden bünyesinde farklı büyüklük ve konumlarda, geniş bahçe alanlarına sahip, 3+1, 4+1 ve 6+2 tiplerinde 118 villa bulunduğunu söyledi. 

 

Bu villaların Güney Fransa ve Ege mimarisinin birleşimiyle tasarlandığını ifade eden Şaşmaz, “Projemiz, Jardin Eden’intümü ile deniz manzarasına hakimbir konumda tasarlanarak; ferah meydanları, lavanta çiçekleri arasındaki keyifli yürüyüş yolları, ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, huzur vadeden kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla Çeşme’yle bütünleşen bir proje olmasını hedefledik” dedi. Şaşmaz, projenin satışa açılan ilk etabının beklenildiği şekilde yoğunbirilgi gördüğünü kaydetti. 

 

Çeşme’nin en özel projesi

 

Çeşme’nin en büyük projesi ‘Jardin EdenÇeşme’;10 farklı villa seçeneği ile 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşuyor. Yüksek standartlara sahip ‘Jardin Eden Çeşme’ Ege’de kaliteli ve ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor. 

 

‘Jardin Eden’ mimari tasarımıyla; tarihi, kültürü, mimarisi ve doğal güzellikleriyle, Bordeaux, Abu Dabi, Barcelona, Sydney gibi dünyaca ünlü destinasyonlarla yarışan Çeşme ile de bütünleşmiş durumda.

 

Çeşme’nin en güzel konumlarından birinde, cennet bahçesi güzelliğinde,her villanın ve her sokağın denize baktığı ‘Jardin Eden’in sosyal olanakları arasında özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın yanı sıra; akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi, arıtma su sistemi, usb prizler, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri de yer alıyor. ‘Çeşme Jardin Eden’ Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze de 6 km mesafede bulunuyor.