Özcan Deniz'in yeni sevgilisi

09 Eylül 2012 Pazar - 12:14 | Son Güncelleme : 09 09 2012 - 12:14

Magazin kulisleri bu haberle çalkalanıyor


Deniz'in iki aydır magazin kulislerinde konuşulan sevgilisinin oyuncu Ayça Kuru olduğu ortaya çıktı. İlişkisini gizlemek için ortalarda görünmeyen sanatçı, sevgilisiyle havalimanında yakalandı.

4 yıl fırtınalı bir ilişki yaşadığı Fahriye Evcen'den ayrıldıktan sonra kalbine kilit vuran Özcan Deniz, 1.5 yıl süren aşk orucunu bozdu. Deniz'in iki aydır manken-oyuncu Ayça Kuru'yla birlikte olduğu ortaya çıktı. İkilinin, Kuru'nun rol aldığı 'Araf' filminin Venedik Film Festivali'ndeki gösterimine gittiği öğrenildi. Venedik dönüşü, uçaktan indikten sonra otomobilinin gelmesini bekleyen Özcan Deniz, patlayan flaşlar karşısında şoke oldu; şoförüne telefon açarak, 'Nerede kaldınız, acele edin' diye fırça attı. Sevgilisini bir taksiye bindiren sanatçı, ablası Sibel Deniz'le birlikte otomobiline binerek evinin yolunu tuttu.

AYNI DİZİDE OYNAYACAKLAR


'Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam' adlı dizide rol alacağı medyaya yansıyan Özcan Deniz'in sevgilisi Ayça Kuru'nun da aynı dizide oynayacağı öğrenildi. Deniz'le aşk yaşadığı iddialarına yanıt vermek istemeyen Kuru, diziyle ilgili sorularımıza 'İnşallah' demekle yetindi.

Yasak aşkların kadını

25 yaşındaki İzmirli Ayça Kuru'nun Mehmet Ali Erbil'le yasak aşk yaşadığı, Tuğba Coşkun'un bu ilişkiyi öğrenmesi üzerine boşanma davası açtığı iddia edilmişti. Kuru daha sonra Neşe Erberk'in kardeşi Cengiz Erberk'le birlikte olmuş. Erberk, Kuru için 12 yıllık eşi Sevcan Zabit'ten boşanmıştı.Akşam - Samet ADAY)