OnePlus 6 fark yaratacak!

25 Aralık 2017 Pazartesi - 15:58 | Son Güncelleme : 25 12 2017 - 15:58

Uzun bir süredir konuşulan ekrana gömülü parmak izi tarayıcı, çerçevesiz ekranlarla birlikte daha da çok konuşulmaya başlandı. Samsung ve Apple ile anılan bu özellik iddia edilene göre ilk olarak OnePlus 6 ile karşımıza çıkacak.


OnePlus 6 ekrana gömülü parmak izi tarayıcı ile gelecek!
 
Mart ayında tanıtılması beklenilen OnePlus 6 hakkında ilk iddialar şimdiden gelmeye başladı.
 
OnePlus 5T modelinde incelen çerçeveler neticesinde arka tarafa konumlandırılan parmak izi sensörünün yeri, Gizmochina’ya göre yine değişecek. Synaptics’in ekrana gömülü Clear ID FS9500 parmak izi tarayıcısını kullanacak olan model, yeni bir devrimin öncülerinden olacak.
 
Snapdragon 845’ten gücünü alacak olan yeni OnePlus modeli, üst seviye donanım özellikleri ve uygun fiyatıyla rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor. Zira önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenilen Galaxy S9 modeli ortaya çıkan sızıntılara göre her ne kadar donanım tarafında benzer olsa da, parmak izi tarayıcısını tıpkı önceki modellerinde olduğu gibi arka tarafa konumlandıracak.
 
Kullanım açısından büyük kolaylıklar sunması beklenilen bu özelliği global pazarda ilk kullanacak marka olacağı iddia edilen OnePlus 6, eğer iddialar doğru çıkarsa büyük bir başarı elde edebilir.
 
Kaynak: ShiftDelete

ETİKETLER

OnePlus 6 OnePlus