Okuldan sonra Kemer Country Club’ta hem spor hem eğlence

09 Haziran 2018 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 09 06 2018 - 2:30

Country Club, yaz döneminde spor yapmak isteyen çocuklar için sayısız alternatif sunuyor.


Geleceğin sağlıklı yetişkinleri ve şampiyon sporcuları bu yaz yine Kemer Country Club’ta buluşuyor. İster çocuğunuzun doğayla iç içe spor yapacağı ve de İngilizce öğrenebileceği Yaz Okulu’nu seçin, isterseniz geleceğin profesyonel sporcularını yetiştiren Yaz Akademi programlarını. Haziran ayında başlayacak eğitimlerle çocuğunuzun gelişimine Kemer Country Club’da hız katın.

Kemer Country Club, golf, atlı spor, tenis, basketbol, yüzme ve doğa sporları gibi hizmet verdiği birimleri ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarıyla temsil edecek, spor adına başarılar getirecek geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek üzere, 14 yaş altı çocuklar için akademi programları hazırladı.

Çocuklarınız için başarılı bir spor kariyeri hayal ediyorsanız Kemer Country Club spor akademileri uzman eğitmenleri ve geniş spor alanlarıyla çocuğunuza bir adım önde başlayacağı, performans takımlarımıza seçilmesine yardımcı olan ve sonrasında da istenilen alanda lisans alacağı bir spor kariyeri vermeye hazır.

 

Kemer Country Club, spor akademilerinin yanı sıra, bu sporları denemek, keyifli bir yaz sezonu geçirmek isteyen 5-14 yaş arasındaki çocuklar için, Greenwood Camp yönetiminde  11 farklı programdan oluşan benzersiz bir yaz okulu programı da düzenleniyor.

Yaz Okulu’na katılan çocuklar; bir yandan golf, binicilik, tenis, basketbol, yüzme, doğa sporları, sportif tırmanış, okçuluk, eskrim, güzel sanatlar, ritim atölyesi ve cam ocağı aktiviteleri eşliğinde vaktin nasıl geçtiğini anlamadan yeni beceriler kazanıp, dostluk ve arkadaşlıklarını pekiştirirken bir yandan da İngilizce öğreniyor.

Country Club Greenwood Camp Yaz Okulu programı

Kemer Country Club Grenwood Camp yaz Okulu aktiviteleri golf, binicilik, tenis, basketbol, yüzme, doğa sporları, sportif tırmanış, okçuluk, eskrim, güzel sanatlar, ritim atölyesi ve cam ocağı branşlarından oluşuyor.

Detaylı bilgi için: 0212 239 70 10

 

 

Country Club Akademi programları

- Golf Akademisi: Hem üyeler hem de misafirler için hazırlanmış başlangıç seviyesinden tecrübeliye her seviyedeki golfçülere geniş bir yelpazede eğitimler sunuyor. Dersler hem yeni başlayanlar hem de kendini geliştirmek isteyen golfçülere, kulüp ruhuyla karşılanacakları keyifli bir ortam sunuyor. Akademideki golf programları başlangıç golf programı ve ileri golf programı olmak üzere ikiye ayrılıyor.

- Binicilik Akademisi: Balkanların en büyük manejinin aralarında yer aldığı KCC Atlı Spor Kulübü, benzersiz tesisleriyle çocuklara da hizmet veriyor. KCC Pony Club’ta binicilik dersleri iki ayrı bölüm halinde yapılıyor. Öncelikle at bilgisi derslerinde atlar hakkında pratik ve teorik bilgiler veriliyor, ardından pony club manejlerinde ikinci aşama olan biniş, özel atlama ve dresaj dersleri yapılıyor. Derslerle birlikte yapılan orman turları ve değişik atlı oyunlar, eğitimi çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Çocukları binicilik sporuyla tanıştırarak, çocukların sosyal becerilerini geliştirme, onlara doğa ve hayvan sevgisi aşılama gibi önemli bir misyon da üsteniyor.

Dönemler

45 dk. Biniş ve 45 dk. Tımar (at bilgisi) derslerinden oluşan 90 dakikalık akademi dersleri,  en az 5 kişilik sınıflarda ve haftalık olarak Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri verilmektedir.

- Tenis Akademisi: Tenis akademisi, performans antrenörlerinden oluşan kadrosuyla yıl boyunca oyuncu yetiştirmenin yanı sıra, tenis sporunu sevdirmek amacıyla okul dönemlerinde hafta sonu, yaz aylarında ise hafta içi her gün çocuklara hizmet veriyor. Akademide Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından geliştirilen “Mini Tenis Eğitimi” uygulanıyor. Akademi yaşı performans tenisi için uygun olan sporcuları ise, gerekli altyapıyı kazandırıp, ilerleyen dönemlerde performans tenis kadrosuna iştirak etmelerini sağlıyor.

- Basketbol Akademisi: 5-14 yaşları arasındaki çocuklara yönelik. Kış dönemi akademi hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere ikiye ayrılırken, yaz dönemi sadece hafta içi yapılıyor. Çocukların sporu sevmelerini, sosyalleşmelerini ve takım ruhunu benimsemelerini amaçlıyor. Basketbol akademisinden seçilen oyunculardan oluşturulan performans grupları, minik, küçük, yıldız, genç ve A takım kategorilerinde resmi müsabakalarda yer alıyor. 0

- Yüzme Akademisi: Deneyimli hocalarla hazırlanan yüzme dersleri çocukların hem yüzme öğrenimlerini hem de tekniklerini geliştiriyor. KCC Yüzme Akademisi, yüzme öğrenmek, yüzme stillerini geliştirmek, profesyonel yüzücü olarak yetişmek isteyen tüm çocukları bekliyor.

- Greenwood Camp Doğa Sporları Akademisi: Hem üyeler hem de misafirler için hazırlanmış sportif tırmanış-orienteering-trekking-kano-kampçılık-fly fox-bisiklet-okçuluk programlarından oluşuyor.

ETİKETLER


YAZARLAR Füsun Saka Füsun Saka
Türk gençleri kadına tokadı haklı buluyor
Türkan Hiçyılmaz Türkan Hiçyılmaz
Her yıl 2 milyon çocuğu ölümden kurtaran aşı hakkında doğru bilinen yanlışlar
Zeynep Turan Zeynep Turan
Ruhumuzu akışa bırakalım geçmişle yüzleşelim
Melis Güvenç Melis Güvenç
Petzoo sevimli ziyaretçilerini bekliyor...
Dr. Yasemin Arslan Dt. Şule Arslan Dr. Yasemin Arslan Dt. Şule Arslan
2018’de sağlıklı yaşam için 10 yeni trend
Hasan Genç Hasan Genç
Gençlere özel telefon markası: Honor
Güney Öztürk Güney Öztürk
Dışı sportif içi sofistike! İşte karşınızda yeni Qashqai...
Bahar Saygılı Bahar Saygılı
Egzersiz temposunu bir ay boyunca azaltın
Demet Sarova Demet Sarova
Sen neymişsin be Hülya!
Zeynep Kakınç Zeynep Kakınç
Bir lokma ekmek bir yudum çay...
Serra Gerşon Nahmias Serra Gerşon Nahmias
Stressiz yaşam çok mu zor?
Filiz Kavak Filiz Kavak
Beyoncé, Anna Wintour’u işinden eder mi?
Güney Öztürk Güney Öztürk
Bozcaada’da sanat tasarıma karıştı
Bahadır Zaimoğlu Bahadır Zaimoğlu
Haydi çocuklar göktaşı avına çıkalım!
Dr.Yasemin  Bradley Dr.Yasemin  Bradley
Ne kadar toksiksiniz?
Buket Aşçı Gürel Buket Aşçı Gürel
Kuyudan çıkan insanlık...
Süha Derbent Süha Derbent
Bodrum’a terastan bakmak
Berna Laçin Berna Laçin
Bayram tatilinde uzak durulması gereken yerler
Barış Öztürk Barış Öztürk
Hangi tablet doğru tablet
Eylem Kaftan Eylem Kaftan
İnsanların gönüllerini temizliyoruz
Tülay Gürler Kurtuluş Tülay Gürler Kurtuluş
Şaşırtıcı ve sıra dışı hikaye seçimleri
Cem Ceminay Cem Ceminay
‘O Ses’ten gitti Gökhan geldi Beyaz
Banu Çarmıklı Banu Çarmıklı
Bodrum’un saklı kültür bahçesi
Ayşe Brav Ayşe Brav
Havuzbaşı şıklığı
Ragıp Ertuğrul Ragıp Ertuğrul
Benim tek politikam sevgi ve saygı
Güney Öztürk Güney Öztürk
Milano'da Vitra rüzgarı