O Ses Türkiye'de Gökhan ve Mazhar atışması durmuyor!

01 Ekim 2014 Çarşamba - 15:36 | Son Güncelleme : 01 10 2014 - 15:38

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezon bölümlerinde jüriye yeni katılan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur programa damga vuruyor. Gökhan Özoğuz'un, Hadise'nin kucağına oturması Mazhar Alanson'un dikkatini çekti. O Ses Türkiye'de eğlenceli anlar..


TV 8 ekranlarında yayın hayatına devam eden O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyeleri Mazhar Alanson ve Özkan Uğur yarışmaya çok renk katacağa benziyor. Hadise, Gökhan Özoğuz ve Ebru Gündeş’ten program sırasında övgüler alan MFÖ grubunun üyeleri sempatik tavırları ve espirileriyle de geceye damgalarını vurdu.
Yarışmacı, dönen jüri üyelerinin arasından Athena Gökhan’ı seçince, Özoğuz da bu işe çok sevindi ve ayağa kalkarak yarışmacıya sarıldı. Duruma kayıtsız kalamayan Özkan Uğur, “Gökhan bize bakış arttırıyorsun" diye araya girdi. Hadise’nin kucağına yatan Gökhan’ı gören Mazhar Alanson ise “Gökhan kucağa oturdu, yükseldi” deyince hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler kahkahaya boğuldu.

Mazhar Alanson Gökhan'a öyle bir espri yaptı ki..

Orjinali Hollanda menşeli The Voice yarışmasının Türkiye versiyonu olan O Ses Türkiye, ilk olarak ABD'nin NBC kanalında 26 Nisan 2011 tarihinde başladı. Şu ana kadar İngiltere, İrlanda ve Fransa gibi farklı ülkelerde de yayınlandı. 3 ana bölümden oluşan yarışmada, birinci bölümde jüri üyeleri ilk önce kendi takımlarını aralarında tatlı sert rekabet ederek seçiyor, daha sonda oluşturduğu takımlarla mücadele ediyor ve finalde ise birbirleriyle çarpışıyorlar.