Nefes Nefese son bölümde neler yaşandı? İşte Nefes Nefese yeni fragman...

02 Ağustos 2018 Perşembe - 11:08 | Son Güncelleme : 02 08 2018 - 11:08

Nefes Nefese ilk bölümüyle dün akşam ekrana geldi ve yoğun ilgi gördü. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dizi Nefes Nefese'de neler yaşandı? Son bölümün hemen ardından Nefes Nefese 2. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.


Star TV'nin yeni dizisi Nefes Nefese, dün akşam görücüye çıktı ve büyük ilgi gördü. Star TV'de yayınlanan Nefes Nefese dizisinde neler yaşandı? Yeni fragman da izleyicilerle buluştu.

NEFES NEFESE 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

NEFES NEFESE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.
 
Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür.
 
Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır.
 
Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.