Nefes Nefese son bölümde neler yaşandı? 3. yeni bölüm fragmanı...

09 Ağustos 2018 Perşembe - 9:32 | Son Güncelleme : 09 08 2018 - 9:32

Nefes Nefese son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Nefes Nefese dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Nefes Nefese dizisinde yaşananlar ve yeni fragman...


Star TV'nin yeni dizisi Nefes Nefese konusu ve oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Kısa sürede sevilen dizi Nefes Nefese'nin dün akşamki bölümünde neler yaşandı? Son bölümün hemen ardından 3. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

NEFES NEFESE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

NEFES NEFESE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesini bulmak için Berlin'den Suriye'ye doğru yola çıkan Rüya (Melisa Şenolsun), Antakya sınırında ateş altında kalır. Rüya, çatışmanın iyice alevlendiği sırada, Yusuf Alacan (Şükrü Özyıldız) tarafından rehin alınır. O gün bir arazi meselesi yüzünden kaçırılan babasını kurtarmak için sınıra gelmiş olan Yusuf, can havliyle plan yapmıştır: Babasına karşılık, onlardan biri saydığı Rüya! 
 
Rüya'yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte takas pazarlıkları başlar.
Rüya'nın çantasında onu sınıra getiren Nigar'ın verdiği telefon, telefonun içinde de Atmaca lakaplı uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran'ın (Uğur Yücel) Berlin'den yolladığı zümrüt bulunmaktadır. 
 
Zümrüt’ün kaybolduğunu öğrenen Atmaca Antakya'ya gelir. Telefonu taşıyan kızı aramaya başlar. Bilmediği, aradığı kızın kendi kızı olduğudur!
 
Yusuf babasının, Rüya onu rehin alan Yusuf'tan kaçmanın, Atmaca da zümrüte ulaşmanın peşindedir. Yusuf sonunda babasını rehin tutanlarla bağlantı kurar ve anlaşma yapar: Rüya’yı verip babasını alacaktır. Ancak eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.