Nefes Nefese 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölümde yaşananlar...

16 Ağustos 2018 Perşembe - 9:22 | Son Güncelleme : 16 08 2018 - 9:22

Nefes Nefese son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Hemen sonrasında Nefes Nefese 4. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Star TV'nin kısa sürede oldukça sevilen dizisi Nefes Nefese'de neler yaşanacak? İşte heyecan dolu olaylar...


Nefes Nefese 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Çarşamba akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Nefes Nefese'nin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölümden karaler haberimizde yer alıyor. 

NEFES NEFESE 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

NEFES NEFESE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüya'ya (Melisa Şenolsun) karşılık babasını kurtarmak için anlaşan Yusuf'u (Şükrü Özyıldız) evde kötü bir sürpriz beklemektedir: Rüya onu hapsettiği odanın kapısını açmış ve evden kaçmıştır.

Takas için söz verdiği saate kadar Rüya'yı bulmak zorunda olan Yusuf yollara düşer. Antakya'yı karış karış arayıp Rüya'yı bulacaktır.
 
Bu arada Rüya Suriye'deki Boran'a (NikXhelilaj) ulaşmış, annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için sözleşmiştir.
 
Rüya ve Yusuf arasında zamana karşı bir yarış başlar: Yusuf Rüya Suriye'ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir. Rüya'nın hapis tutulduğu odaya gelip anahtarı kapının üzerinde bulan Alacanların evinde herkes birbirine aynı soruyu sorar: Anahtarı Rüya'ya kim verdi? Alacan ailesi evdeki haini ararken, apar topar Antakya'ya gelen Atmaca (Uğur Yücel) ise zümrütü alan ikinci kızın, Antakya'da olduğunu bilmediği kendi kızı Rüya'nın peşindedir.